אמן חושים וטלפתיה אסף סלומון אירועים עסקיים

אמן חושים לאירועים עסקיים

אמן חושים לאירועים עסקיים – לצקת תוכן באירועי חברה

אירוע עסקי הוא הזדמנות להכיר את הקולגות מזווית קצת אחרת, כאשר מפיקים אירוע עסקי יש לחשוב כמובן על הרבה דברים, בראש ובראשונה מיקומו, רבים נוטים לערוך את האירוע העסקי שהם מתכננים במשרד וזו טעות, מכיוון שאחד הדברים המרתקים באירועים עסקיים היא לפגוש את אותם אנשים אותם אנחנו פוגשים בכל יום במשרד, לבושים קצת אחרת ובעיקר במקום אחר, המיקום בפני עצמו יוסיף לאירוע פאר, יש אפקט מאוד חזק לראות אדם שאתה רגיל לראות במקום אחד, לפתע במקום אחר, זה יוצר איזושהי סקרנות ורצון מחודש להיכרות עימו.

דבר נוסף והוא למעשה החשוב ביותר הוא יציקת התוכן לאירוע. רבים נוטים לחשוב שמספיק יהיה לפזר מעט שמפניות, ולדבר קלות על ההישגים של השנה האחרונה וזה ימלא את הזמן נהדר, אולם זה לא כך, כאשר יוצרים אירוע עסקי, מטרתו העיקרית היא לגבש ולערבב את כל העובדים בין כל המחלקות, ולהרים את המוטיבציה והרצון להגיע לעבודה ולתת מעצמך עוד. כמובן שככל שההשקעה באירוע ובתכנונו תהיה מורגשת יותר עבור משתתפיו כך המטרה תגיע ליעדה ולא תתפספס.

לקוחות ממליצים
Shay Sheferman
Shay Sheferman
סקירה אחת
קרא עוד
אמן הטלפתיה אסף סלומון הופיע אצלנו בבר מצווה, עד היום אין לנו מושג איך עשה את כל הדברים האלו! מומלץ בחום!!!
ורד כלטוב
ורד כלטוב
סקירה אחת
קרא עוד
מנסיוננו במספר ארועים נהדרים עם אסף סלומון - הוא הטוב ביותר ! לא חדל להפתיע, לרתק ולהקסים את כל המוזמנים, מקטן ועד גדול. בכל אירוע - קסמים חדשים והפתעות נוספות. לא נח לרגע וחושב על הכל. מתאים את עצמו לציבור וללוח הזמנים. עד היום לא מפסיקים לדבר על המופע שלו ולנסות (ללא הצלחה) להבין איך הוא עושה זאת !! בקיצור, מומלץ מאוד ונשמח לתת פרטים נוספים. משפחת כלטוב (ירושלים)
Shay Sheferman
Shay Sheferman
3 סקירות
קרא עוד
הייתי במופע של אמן החושים והטלפתיה אסף סלומון- מה שהוא עשה לקהל - טירוף . מעבר לכך שהמופע מושקע מאןד, הוא התאים את תוכנו לאירוע שהייתי - מומלץ בחום:-)
Galit Lendner
Galit Lendner
2 סקירות
קרא עוד
לפני שבועיים חגגנו בר מצווה שניה בהפרש של שנתיים. חיפשנו דרך לגוון והגענו לאסף דרך המלצה של חברים. אסף הצליח להפתיע את כולם, ולעניין את כל הגילאים. אירחנו את אסף לכל השבת, וזה הצדיק את ההחלטה. ממליצה בחום
חגי גלנט
חגי גלנט
סקירה אחת
קרא עוד
יצא לי לצפות בהופעה של אסף. אין ספק שמדובר בפרפורמנס מעולה. אסף פונה למבוגרים ולילדים כאחד. מצחיק, מפתיע ומעורר תדהמה. מומלץ מאד לכל מי שרוצה 'לשדרג' את האירוע שלו.
Inbal Turgeman
Inbal Turgeman
סקירה אחת
קרא עוד
אירחנו את אסף בשבת בר מצווה במלון כינר וזו הייתה הצלחה וחוויה נהדרת. המופע בעונג שבת היה מוצלח, ריתק את האורחים והדהים את כולם. הסדנת קסמים לילדים הייתה חוויה, הערכות שאסף חילק היו מאוד מרשימות והיוו מזכרת נוספת מהשבת. בנוסף אסף עבר בין האורחים בקבלת הפנים ובמהלך הארוחות, הוסיף עניין וסיקרן את כולם. מעבר לכך, אסף הוא בחור חביב, סימפטי ונעים , מתחבר בקלות לכולם. זו הזדמנות נוספת לומר לך תודה !!
שלי סאנברג
שלי סאנברג
10 סקירות
קרא עוד
הוזמנתי לאירוע חברה שאסף הופיע בו ואני פשוט לא יכלתי להירגע שבוע אחרי זה. פשוט הופעה מדהימה שיכולה להסיר כל שבב ציניות ולהתפעל מהתופעה. מומלץ בחום!
Elana Rubinstein
Elana Rubinstein
סקירה אחת
קרא עוד
שבוע שעבר ב-8.6 חגגנו לביתנו בת מצוה , אסף סלומון נתן הופעה מרתקת לבנות הכיתה ולמשפחה, כולם מאוד נהנו מהערב ומההופעה שהוסיפה הרבה תוכן לערב המרגש, לא הפסקנו לקבל פידבקים חיוביים על ההופעה עוד כמה ימים אחרי שהערב נגמר, יישר כוח ותודה רבה, משפחת בן יהודה.
ינון ואורטל טובי
ינון ואורטל טובי
9 סקירות
קרא עוד
אחד מאומני חושים הטובים בארץ!!! היינו שותפים בדירת סטודנטים ולא הייתה כפית אחת ישרה בדירה...
Tzachi Unger
Tzachi Unger
סקירה אחת
קרא עוד
הזמנו את אסף לשבת בר מצוה של הילד, לאחר שבילנו איתו שבת באירוע של חברים. לבד מזאת שהילדים ראו בו כוכב על והעביר להם תוכנית מלאה, בסוף יצא שכל המבוגרים נשארו מהופנטים ליכולות הוירטואזיות שלו. מקפיץ כל אירוע בכמה רמות.
איציק שמש
איציק שמש
2 סקירות
קרא עוד
אסף היקר תודה רבה על מופע מדהים בחגיגת בת המצווה של בתנו. החברות של הילדה היו מוקסמות והאורחים נהנו מאוד תוספת נפלאה לחגיגה ברכה והצלחה בכל איציק ומיכל שמש, נתניה
משפחת שמעיה
משפחת שמעיה
סקירה אחת
קרא עוד
הזמנו את אסף לאירוע בר מצווה, כבר מהרגע הראשון בשיחת הטלפון הבנתי שעומד מולי אדם עם לב ענק שאוהב את מה שהוא עושה, וכמובן שלא התבדתי, המופע של אסף בבר המצווה היה יותר ממושלם, המבוגרים והילדים נהנו כאחד, בצורה בלתי רגילה, והכי כיף זה שאסף משתף את הקהל במהלך כל המופע, בניגוד להרבה אחריםשרק מראים קטעי טלפתיה וקסמים וכ' , אסףממש שיתף את הקהל , בקיצור היה מושלם, אני אישית ממליץ בחום אדם ישר, מקצועי, אלוף בתחומו, ואין ספק שעוד נתראה
Israel Niburg
Israel Niburg
סקירה אחת
קרא עוד
***אין על אסף סלומון*** לקחנו את אסף לבר מצווה של הבן הבכור שלנו לפני 7 שנים. אסף נתן מופע מדהים ו הלהיב את הילדים והמבוגרים כאחד. במהלך סעודות השבת הסתובב אסף בין האורחים ועשה קסמים. אסף פשוט הרים לנו את הארוע. בבר המצווה של הבן הקטן שנה שעברה כבר היה לנו ברור ש ניקח אותו שוב. מעבר למופע נפלא ו מושקע אסף אדם מקסים ו עדין, פשוט ממליצים בחום!!!! ישראל וגילה
Otiyot Sukariyot
Otiyot Sukariyot
2 סקירות
קרא עוד
הזמנו את אסף לבת המצוה של בתנו, שהיו בה צעירים ומבוגרים גם יחד. הוא הצליח לרתק באופן שווה את כולם, בלי לשעמם אפילו לרגע! ההופעה שלו פשוט מדהימה. האורחים ואנחנו נותרנו פעורי פה.. משהו שממשיכים לדבר עליו. מומלץ מאד מאד! לירון ויוחאי כהן, גבעת שמואל
יואב דיליאון
יואב דיליאון
3 סקירות
קרא עוד
הייתי בעשרות הופעות של אסף סלומון וכל פעם נדהם מחדש גם מהטלפטיה כל מה שעושה עם הקהל הגישה שלו לאנשים באולם מדהימה קשר מיוחד נרקם בינו ובינם מופע מצד אחד צוחקים ומצד שני נשארים פעורי פה.עושה דברים לא מובנים. יכול לכתוב המון על מה שמבצע על הבמה אבל חייבים לראות בעין . ממשיך ללכת לראות וכל פעם נהנה ונפעם מחדש.מומלץ מאוד .שמעתי מאנשים שלקחו אותו לשבתות והאורחים לא רצו ללכת במוצש הביתה .בקיצור שווה כל סכום אל תפספסו
kobi cohen
kobi cohen
4 סקירות
קרא עוד
היינו בבר מצווה, לא ראיתי דברים כאלה מעולם...אפילו לא בטלויזיה. הוא הזמין לבמה אותי ומתנדב נוסף מהקהל ופשוט ידע על מה אנחנו חושבים. אנחנו כמה שבועות אח"כ וכל החברים בעבודה עדיין מנסים להבין איך הוא עשה את זה. המומים. כל הכבוד.
Zion Agiv
Zion Agiv
סקירה אחת
קרא עוד
חגגנו היום בר מצווה לבן שלנו והזמנו את אסף להופיע. המופע היה מעולה והותיר את כולם פעורי פה ומנסים להבין איך זה קרה. מעבר לכך, אסף אדם מקסים, נעים וסבלני שזה רק מחזק את ההמלצה. לסיכום - ממליץ בחום!
אורטל קופמן
אורטל קופמן
4 סקירות
קרא עוד
אסף היקר, אתמול הופעת בהתנדבות באירוע ההתרמה של עמותת "שישי שמח" שהפקתי. רציתי לשבח ולהלל אותך, הדהמת אותי עם הקטע שמצולם, לא היה לי זמן להתעמק ולנסות לפענח איך הצלחת לקרוא את המחשבות , אבל מבטיחה לנסות לפענח את התעלומה.. תודה שהיית מעולה ונכון לתת מעצמך למען הצלחת האירוע !!
Efrat Matnas
Efrat Matnas
סקירה אחת
קרא עוד
אסף הגיע אלינו להופעה כחלק מאירוע פרידה ממנהלת יוצאת. הוא הצליח לרתק את כל הנוכחים ואף שילב קטעים שהותאמו במיוחד לאירוע. הבחירה באסף הייתה מעולה! זה הוסיף הרבה תוכן ועיניין מלבד דברי הברכה הרגילים. ממליצה בחום!!!!!!!!
Previous
הבא

מה התוכן המומלץ להצלחתו של אירוע עסקי?

כפי שכבר נאמר לפני כן, התוכן הוא הדבר החשוב ביותר כאשר מתכננים אירוע. המטרה אליה יש לשאוף היא ליצור או לחילופין להביא תוכן שירתק את המשתתפים, או לפחות את רובם. אבל איך בוחרים תוכן מעניין? 

ישנו כלל שאינו רשום בשום מקום, אך תמיד מוכיח את עצמו, תמיד כדאי להביא פעילות או הפעלה שאינה משאירה את המשתתפים פסיביים, להפך ככל שהמשתתפים יותר יוכלו לקחת חלק בהפעלה ולהיות מעורבים ולא פסיביים כך ההצלחה תהיה גדולה יותר. אחת הדרכים ליצור עניין בקרב הרבה ממשתתפי האירוע היא להזמין אמן חושים. 

כיום כבר אפשר למצוא באירועים עסקיים רבים, אמן חושים, ההצלחה של אמן חושים באירועים עסקיים נובעת מכך שהוא למעשה משלב בין מופע שאפשר לצפות בו באופן פסיבי וליהנות מאוד לבין שיתוף של הקהל במופע, ומה יכול להיות מרתק יותר מלראות את תמי ממחלקת כוח אדם עם פנים מופתעות כי הרגע גילו לה את תאריך הלידה של הבת שלה בלי שהיא סיפרה לאף אחד, או לראות את אורי האדם הכי ציניקן ממחלקת שיווק נשאר פעור פה לאחר שאמן החושים העלה אותו לבמה וביצע פעלול מטורף על חשבונו? 

מופע של אמן חושים הוא למעשה מופע חוויתי, ואין כמו לחוות חוויה משותפת כדי לגבש קבוצה של אנשים יחד. על אחת כמה וכמה כאשר החוויה מצחיקה, מפתיעה ומרתקת. מעבר למיקום ותוכן, כמובן שחשוב לחשוב על כיבוד ראוי שיתאים בדיוק לאירוע, באירועים עסקיים מומלץ להביא אלכוהול קל, כמו שמפניות ויין וכיבוד צמחוני שלא יכביד על המשתתפים וישאיר אותם קלילים ומעורבים בנעשה. 

מחפשים אמן חושים ומנטליסט באירועים עסקיים?

בר מצווה זהו יום מרגש מאוד עבור הבן אשר הופך מילד לנער וכמובן עבור ההורים שהופכים רשמית להורים לנער מתבגר. חגיגת בר מצוה הפכה בשנים האחרונות להרבה מעבר לציון יום הולדתו ה 13 של חתן המצוות שהופך לנער, אלא גם לאירוע המשלב בו שלל אטרקציות, ריקודים וחוויה קולינארית לכל האורחים. החיפוש אחר אטרקציה שתקלע לטעמם של כל האורחים בבר מצווה הוא די מאתגר ולא תמיד פשוט מכיוון שבאירוע מסוג זה הקהל הוא מגוון בגיליו והמיקוד הוא בגיל הנער המתבגר ובני גילו שבאו לחגוג עמו, יחד עם זאת יש את הקהל הבוגר יותר שיש להתחשב גם בו ולדאוג להנאתו מהמוזיקה, מהאוכל, מהריקודים וכמובן מהחלק האמנותי, שהוא כמובן החלק המאתגר יותר מכיוון שצריך לפנות לקהל רחב. מופע של אמן חושים לבר מצווה, הופך כל אירוע בר מצוה לאירוע שלא יישכח. המופע משתלב בכל חלקי האירוע החל מקבלת הפנים, אז אמן החושים יסתובב בין אורחי האירוע ויערוך קסמים פשוטים וקצרים שיכניסו אותם לאווירה ועד לחלק האמנותי המרכזי באירוע בו יתקיים המופע במלואו שיכלול את מיטב קסמי הטלפתיה שישלבו את הקהל ובפרט את חתן בר המצווה וחבריו. השילוב של הקהל יוצר חוויה עם ערך מוסף לכל הנוכחים וכמובן המופע עצמו משאיר את הקהל נדהם ונרגש.

האם כדאי לדבר על עסקים?

לאחר שהחלטתם על מיקום האירוע, על האוכל ועל התוכנית האמנותית, אפשר להתחיל לחשוב על הדברים והמסרים העסקיים שאתם מעוניינים כן להעביר, על אף שאין צורך לדבר על עסקים באירוע עסקי, זו יכולה להיות הזדמנות לתפוס כמה זוגות אוזניים יחד ולהעביר מסר, בין אם זה מסר על המגמות המתרחשות בתחום, או מסר על העתיד של החברה, חשוב שזה יהיה ממוקד קצר ובעיקר לא משתלט על האווירה ועל האירוע כולו. עשו זאת עם הרבה טאקט והבנה שזה חלק מאוד שולי בכל הערב הזה ונסו לעשות זאת קצר וקולע בלי נאומים מתישים שיורידו לקולגות את כל השמחה וההתרגשות מהמפגש.

אמן חושים לאירועים עסקיים - שאלות ותשובות

אירועים עסקיים נועדים ברובם על מנת לעלות מודעות למוצר או לשירות כזה או אחר שחברה מסוימת מספקת. לכן חשוב מאוד שכל מופע אומנותי יסייע במכירות, כך שהחברה תוכל להתחיל ברגל ימין. כאשר מזמינים אמן חושים לאירועים עסקיים…

חלק נכבד מהאירועים העסקיים שמתקיימים הם אירועים עם נוכחות גדולה במיוחד של אנשים ואורחים. בטח כאשר מדובר על אירועים עסקיים של החברות הגדולות ביותר במשק הישראלי. אך כאשר אתם מזמינים אמן חושים לאירועים עסקיים אתם יכולים לדעת שהוא…

יש לכם אירוע עסקי בקרוב, והחלטתם שאתם רוצים להזמין אמן חושים לאירועים עסקיים? זוהי יכולה להיות החלטה נבונה מאוד. אך בכדי שתוכלו לדעת שסגרתם עם אמן החושים הרלוונטי עבורכם, אנו ממליצים לכם לשריין אותו כ…

הופעות לאירועים עסקיים
דילוג לתוכן