אמן חושים לאירועים עסקיים

אמן חושים לאירועים עסקיים – לצקת תוכן באירועי חברה

אירוע עסקי הוא הזדמנות להכיר את הקולגות מזווית קצת אחרת, כאשר מפיקים אירוע עסקי יש לחשוב כמובן על הרבה דברים, בראש ובראשונה מיקומו, רבים נוטים לערוך את האירוע העסקי שהם מתכננים במשרד וזו טעות, מכיוון שאחד הדברים המרתקים באירועים עסקיים היא לפגוש את אותם אנשים אותם אנחנו פוגשים בכל יום במשרד, לבושים קצת אחרת ובעיקר במקום אחר, המיקום בפני עצמו יוסיף לאירוע פאר, יש אפקט מאוד חזק לראות אדם שאתה רגיל לראות במקום אחד, לפתע במקום אחר, זה יוצר איזושהי סקרנות ורצון מחודש להיכרות עימו.

דבר נוסף והוא למעשה החשוב ביותר הוא יציקת התוכן לאירוע. רבים נוטים לחשוב שמספיק יהיה לפזר מעט שמפניות, ולדבר קלות על ההישגים של השנה האחרונה וזה ימלא את הזמן נהדר, אולם זה לא כך, כאשר יוצרים אירוע עסקי, מטרתו העיקרית היא לגבש ולערבב את כל העובדים בין כל המחלקות, ולהרים את המוטיבציה והרצון להגיע לעבודה ולתת מעצמך עוד. כמובן שככל שההשקעה באירוע ובתכנונו תהיה מורגשת יותר עבור משתתפיו כך המטרה תגיע ליעדה ולא תתפספס.

אמן חושים וטלפתיה אסף סלומון אירועים עסקיים

מה התוכן המומלץ להצלחתו של אירוע עסקי?

כפי שכבר נאמר לפני כן, התוכן הוא הדבר החשוב ביותר כאשר מתכננים אירוע. המטרה אליה יש לשאוף היא ליצור או לחילופין להביא תוכן שירתק את המשתתפים, או לפחות את רובם. אבל איך בוחרים תוכן מעניין? 

ישנו כלל שאינו רשום בשום מקום, אך תמיד מוכיח את עצמו, תמיד כדאי להביא פעילות או הפעלה שאינה משאירה את המשתתפים פסיביים, להפך ככל שהמשתתפים יותר יוכלו לקחת חלק בהפעלה ולהיות מעורבים ולא פסיביים כך ההצלחה תהיה גדולה יותר. אחת הדרכים ליצור עניין בקרב הרבה ממשתתפי האירוע היא להזמין אמן חושים. 

כיום כבר אפשר למצוא באירועים עסקיים רבים, אמן חושים, ההצלחה של אמן חושים באירועים עסקיים נובעת מכך שהוא למעשה משלב בין מופע שאפשר לצפות בו באופן פסיבי וליהנות מאוד לבין שיתוף של הקהל במופע, ומה יכול להיות מרתק יותר מלראות את תמי ממחלקת כוח אדם עם פנים מופתעות כי הרגע גילו לה את תאריך הלידה של הבת שלה בלי שהיא סיפרה לאף אחד, או לראות את אורי האדם הכי ציניקן ממחלקת שיווק נשאר פעור פה לאחר שאמן החושים העלה אותו לבמה וביצע פעלול מטורף על חשבונו? 

מופע של אמן חושים הוא למעשה מופע חוויתי, ואין כמו לחוות חוויה משותפת כדי לגבש קבוצה של אנשים יחד. על אחת כמה וכמה כאשר החוויה מצחיקה, מפתיעה ומרתקת. מעבר למיקום ותוכן, כמובן שחשוב לחשוב על כיבוד ראוי שיתאים בדיוק לאירוע, באירועים עסקיים מומלץ להביא אלכוהול קל, כמו שמפניות ויין וכיבוד צמחוני שלא יכביד על המשתתפים וישאיר אותם קלילים ומעורבים בנעשה. 

מחפשים אמן חושים ומנטליסט באירועים עסקיים?

האם כדאי לדבר על עסקים?

לאחר שהחלטתם על מיקום האירוע, על האוכל ועל התוכנית האמנותית, אפשר להתחיל לחשוב על הדברים והמסרים העסקיים שאתם מעוניינים כן להעביר, על אף שאין צורך לדבר על עסקים באירוע עסקי, זו יכולה להיות הזדמנות לתפוס כמה זוגות אוזניים יחד ולהעביר מסר, בין אם זה מסר על המגמות המתרחשות בתחום, או מסר על העתיד של החברה, חשוב שזה יהיה ממוקד קצר ובעיקר לא משתלט על האווירה ועל האירוע כולו. עשו זאת עם הרבה טאקט והבנה שזה חלק מאוד שולי בכל הערב הזה ונסו לעשות זאת קצר וקולע בלי נאומים מתישים שיורידו לקולגות את כל השמחה וההתרגשות מהמפגש.

אמן חושים באירועים עסקיים