אמן חושים בכפר סבא אמן חושים אסף סלומון

אמן חושים בכפר סבא – אסף סלומון

מי שמכיר את כפר סבא, או חי בה לתקופה בחייו, ודאי יודע היטב כי זו אחת הערים ההומניות ביותר בישראל, כפר סבא היא עיר אשר תושביה תמיד שמחים לקדם מיזמים חברתיים שעוזרים לקשת רחבה של אוכלוסייה. מעבר לכך כפר סבא זו עיר שנעים להתהלך בה, היא מלאה גינות ציבוריות ירוקות, פארקים ושטחים ציבוריים יפיפיים שמאפשרים לכל אדם להגיע וליהנות מבילוי משפחתי נעים ללא הוצאות גבוהות.

חיי התרבות של כפר סבא מגוונים ומעניינים, כאשר במרכז התרבותי "קריית ספיר" מתקיימים מופעי מחול, מוזיקה, מופעים של אמנים שונים כמופע של אמן חושים בכפר סבא ותיאטרון אשר מגיעים מכל הארץ ואף מחו"ל. חיי הלילה של כפר סבא מתאפיינים בעיקר בבתי קפה ופאבים שכונתיים שמושכים אליהם קהל מכל הגילים והסוגים, בנוסף לחיי הלילה בתוך העיר, הקרבה הגאוגרפית של כפר סבא לעיר תל אביב מספקת לתושביה עוד מספר לא קטן של מקומות בילוי קרובים. בעיר עוברים קווי אוטובוס רבים לכל חלקיה וכמו כן ישנה רכבת שמאפשרת לצאת מהעיר למרכז, לדרום ולצפון הארץ בקלות.

מוסדות החינוך בכפר סבא נחשבים לאיכותיים מאוד ומידי שנה אחוזים גבוהים מאוד של תלמידים מסיימים את הלימודים בתיכון עם תעודת בגרות מלאה ובציונים גבוהים מאוד, וכשהחינוך טוב החיים שלווים ושקטים, וכך באמת אפשר לציין את כפר סבא כעיר שמתאפיינת בהרבה שקט, מיזמים קהילתיים וחברתיים וגינות ירוקות ופותחות לבב.

אמן חושים בכפר סבא לאירועים – הרימו את האירוע שלכם גבוה

ארגון ותכנון אירוע הוא לא דבר פשוט, יש לדאוג לאינספור פרטים, החל מהמקום בו הוא יתקיים, הכיבוד שיוגש למוזמנים, המוזיקה והתוכנית האמנותית, כל אלו דורשים הרבה תשומת לב מצד המתכננים של האירוע, אולם כדאי לדעת שבסופו של כל אירוע הדבר שאנשים זוכרים יותר מכל הוא את החוויה שהייתה להם שם, שילובו של מופע חוויתי יכול להעיף כל אירוע גם את הקטן והצנוע ביותר לגבהים. אמן חושים אסף סלומון הינו איש שיוכל להעניק לכל האורחים ללא תלות בגילם חוויה בלתי נשכחת שהם ידברו עליה עוד הרבה אחרי האירוע.

מופע של אמן חושים בכפר סבא אשר ישולב בחלק האמנותי באירוע יוצר אווירה יוצאת דופן שנשארת בזיכרון לאורך זמן רב אצל כל המשתתפים, במידה ואתם מתכננים לשלב מופע של אמן חושים לבר מצווה של הילד אשר הופך לנער, המופע יתחיל כבר בקבלת הפנים, כאשר אמן החושים יעבור בין השולחנות ויערוך קסמים קטנים שיכניסו את האורחים לאווירה שמחה ומיוחדת, כמובן שמאוחר יותר המופע יהיה ארוך יותר וישלב בו את חתן בר המצווה ואף אורחים נוספים.

כמובן שאינכם חייבים לחכות שהילד יחגוג 13 ואתם בהחלט יכולים להזמין מופע של אמן חושים ליום הולדת של אדם מבוגר יותר, או אפילו צעיר יותר, היופי במופע של אמן חושים בכפר סבא שהוא יכול להתאים את עצמו לכל גיל ולכל קהל, כולנו אוהבים להתפעל ולהתרגש ממופעים ולמופע מסוג זה בהחלט נחשב למופע רב גילי.

אמן חושים לאירועים עסקיים – הדרך הטובה ביותר לערבב עסקים עם הנאה

אחת הטעיות הנפוצות של אנשים אשר מארגנים אירוע עסקי, היא שהם חושבים שאם האירוע עסקי לא כדאי לשלב בו הנאה, כמובן שזו טעות, בכל אירוע אנשים מצפים ליהנות ולקבל מעט ערך מוסף, כמובן שלא כל מופע יתאים לפאנל של אנשים אשר עובדים יחד, אמן חושים בכפר סבא באירוע כזה בהחלט יהפוך את האירוע למיוחד וכייפי, הקסם של אמן חושים באירועים מסוג זה הוא שהוא שובר את הקרח ופתאום גם האנשים שאתם רגילים לראותם רציניים בעבודה ישנו את פרצופם ויהפכו להיות מופתעים לאחר שיצליח אמן חושים בכפר סבא לקרוא את מחשבותיהם או להעלים להם שעון מהיד בלי שהבחינו בכך.

עוד מידע על אמן חושים בתל אביב

דילוג לתוכן