אמן חושים וטלפתיה אסף סלומון הפתרון שלך לאירוע מושלם

אמן חושים – הפתרון שלך לאירוע מושלם

איזה כיף יש לנו אירוע שמח ממש אוטוטו במשפחה, איזה התרגשות..  משפט זה נכון כמעט לכל משפחה. אירוע משמח יכול להיות יום הולדת, בר מצווה, חתונה, או לרגל כל מאורע מרגש אחר שקרה לנו או לאחד מבני משפחתנו.

אין ספק שאירוע זה מעבר להתרגשות הרבה, מאפשר להנות גם משלל האטרקציות שהשוק מציע לחגיגות אלו.

האטרקציה הנפוצה ביותר בשנים האחרונות היא הופעת אמן חושים למסיבה, אמן חושים בעצם "משחק" עם חמשת החושים שיש לכל אדם ומוכיח לכם שניתן לעשות אתם דברים מדהימים.

מופע של אמן חושים בדרך כלל ישאיר את הקהל בהלם.

המופע של אמן חושים אסף סלומון – מתאים למבוגרים ולנוער, אם בקהל ישנם גם ילדים קטנים אסף כ-אמן חושים ותיק מתאים את עצמו גם לזאטוטים בקטעים על חושיים שמתאים במיוחד עבורם התואמים את גילם.

אמנם אסף נחשב אמן חושים מהמובילים בתחומו בארץ, בעל פינה בערוץ 2 במסגרתה כמידי שבוע קורא מחשבות של מפורסמים, אך לעומת חבריו לתחום אסף , אינו טוען לכוחות על טבעיים, וטוען כי כל הדברים שעושה ומתבסס עליהם בהופעותיו השונות הם מיומנויות שנרכשים , הקשורים לפסיכולוגיה, דמיון מודרך ועוד…

ישנם הרבה אנשים הנקראים בשוק אמני חושים – לכל אמן חושים יש את הדרך בה הוא מציג את הדברים בצורה יחודית לו, אסף בעל ניסיון של שנים על במות , מציע לכם מופע של אמן חושים מסוג שעוד לא הכרתם לכל אירוע שתבחרו ואפילו אמן חושים לשבת בר מצווה!

–מופע שאתם והנוכחים באירוע המשמח שלכם לא ישכחו במהרה. מופע קסמים למבוגרים של אסף מתאים לכל אירוע פרטי או עסקי או אפילו אירוע גיבוש, המופע יתעתע בכם -ויגרום לכם להסתכל על דברים בצורה אחרת. השעון מתקתק..

אין לכן למה לחכות – הזמינו מופע של אמן חושים אסף סלומון – המופע יהיה שיחת היום בקרב האורחים באירוע שלכם.

האם כדאי להזמין לברית אמן על חושי? מה הקשר?

לא משנה אם אתם חוגגים את האירוע בבית או באולם – אמן החושים והטלפתיה אסף סלומון ילהיב את הקהל שלכם.

לאסף ישנם 2 מופעים לברית/ה.

1- מופע על חושי למבוגרים – לאחר המנה העיקרית אסף יפתיע אתכם ( המבוגרים ) במופע טלפתיה, מופע חדשני , סוחף  אשר ילהיב את הקהל , מופע שיגרום שאת הברית/ה שלכם האורחים לא ישכחו בזמן הקרוב! אמן חושים לאירועים תהיה המתנה הכי טובה ומהנה לאורחים שלכם.

2- אסף הקוסם ינעים את זמנם של הילדים הקטנים. בזמן הברית/בזמן הסעודה אסף ירכז וילהיב את הילדים בקסמים בשילוב מטפחות,אש, קצת טלפתיה התואמת את גילאי הילדים. בסיום המאורע יקבל כל ילד בלון צורה.

ניתן כמובן לשלב גם מופע על חושי

– מופע טלפתיה למבוגרים וגם מופע קסמים לילדים, כמו כן ניתן להוסיף מופע בקבל פנים  – מופע CLOSE UP)

הילדים יהיו מרותקים למופע הקסמים, ואתם המבוגרים תוכלו ליהנות מן
הברית והסעודה.
* ניתן להוסיף גם סדנת בלונים או סדנת קסמים

דילוג לתוכן