אמן חושים לאירועים בחולון

אמן חושים לאירועים בחולון – כל מה שאתם חייבים להכיר על מופעיו של אמן חושים מקצועי

מחפשים אמן חושים לאירועים בחולון? הגעתם למקום הנכון. אסף סלומון, אמן חושים לאירועים בחולון, מציע את שירותיו עם שלל מופעים מותאמים לכל אירוע. מתכננים אירוע חברתי/משפחתי/עסקי? אסף סלומון יבטיח לכם שכלל המוזמנים לאירוע יהנו ממופע מרתק ועוצר נשימה. אז לפני שאתם ממהרים להזמין את כל המוזמנים שלכם לאירוע שגרתי, חשוב שתכירו את מופעיו של אסף סלומון, אמן חושים לאירועים בחולון. רגע לפני שאתם ממהרים לשלול את האפשרות של מופע אמן חושים בטענה כי אמן חושים הוא שם נרדף לקוסם, ריכזנו עבורכם את כל ההבדלים המשמעותיים בין השניים. בניגוד למקובל לחשוב, ישנם הבדלים תהומיים בין מופעיו של אמן חושים לאירועים בחולון לבין מופעיו של קוסם מקצועי. בפסקאות הבאות נגע בכל הסיבות בגינן רבים כיום בוחרים אמן חושים מקצועי לאירועים שלהם, נכיר בהבדלים בין קוסם לבין אמן חושים ונגע בכמה מהשיטות המרכזיות בעזרתן אסף סלומון מצליח ליצור אלמנטים מרתקים ועוצרי נשימה.

אמן חושים הוא אינו שם נרדף לקוסם – כל ההבדלים בין אמן חושים לקוסם מקצועי

ראשית, חשוב לגעת בהבדל המשמעותי שבין מופעי הקוסמים לבין מופעי אמני החושים. קוסמים מקצועיים עושים שימוש תדיר בזריזות ידיים, חפצים המכילים כיסים או חלקים נסתרים והסחות דעת פשוטות במהלך הופעתם. מרבית הטריקים מתרכזים בחבילות קלפים, כובעים, חבלים, סכינים או שלל חפצים פיזיים שונים. לעומת זאת, אסף סלומון, אמן חושים לאירועים בחולון מציע מופע שונה בתכלית. מרבית המופע של אמן חושים מקצועי מתרכז בטריקים מחשבתיים שאינן כוללים חפצים פיזיים כלל. טריקים מחשבתיים כמו קריאת מחשבות, ניחושים מדוייקים, הסחות דעת בלתי רצוניות, העברת מידע ללא מילים מצליחים לרתק כל קהל בכל גיל. אז אם גם אתם חוששים שאמן חושים לאירועים בחולון מתאים בעיקר לילדים, חשוב להדגיש שאמן חושים מקצועי יצליח לרתק כל קהל בכל גיל (ילדים ומבוגרים כאחד).

רוצים להבטיח את הנאת המוזמנים שלכם? שואפים ליצור גיבוש חברתי בין כל עובדי החברה? מופע של אמן חושים הוא התשובה עבורכם!

שנית, חשוב שתכירו את הסיבות המרכזיות בגינן אנשים רבים כיום בוחרים להזמין את שירותיו של אסף סלומון, אמן חושים לאירועים בחולון. הסיבות המרכזיות הן הבטחה שכלל האורחים יהנו ממופע מרהיב ומרתק וכן גיבוש חברתי בין עובדים של שלל חברות ועסקים. בעלי עסקים רבים כיום מבינים שגיבוש חברתי בין כלל העובדים יבטיח תפוקת עבודה טובה יותר, מה שגורם להם לערוך ערבי חברה הכוללים מופעים מרהיבים לשבירת השגרה והדיסטנס בין כולם. אסף סלומון, אמן חושים לאירועים בחולון, מציע את שירותיו לכל מטרה עם מופע מותאם לכל צורך. אז אם גם אתם מתכננים אירוע ורוצים להבטיח את הנאת המוזמנים, או שאתם בעלי חברה שרוצים ליצור גיבוש חברתי בין כלל העובדים – אמן חושים בחולון היא התשובה עבורכם. חשוב להדגיש כי אסף סלומון מציע את שירותיו גם בתור קוסם לימי הולדת בחולון.

הכירו חלק מהשיטות ליצירת אלמנטים מרשימים במיוחד

לאחר שנגענו בהבדל המהותי בין קוסם לבין אמן חושים וכן הצגנו את הסיבות המרכזיות בגינן רבים כיום בוחרים לשלב מופע מקצועי באירועים שלהם, חשוב שתכירו כמה מהשיטות הטובות ביותר בעזרתן אסף סלומון, אמן חושים לאירועים בחולון מצליח ליצור אלמנטים מרשימים הכוללים קריאת מחשבות, ניחושים מדוייקים, העברת מידע ללא מילים ועוד. בשורות הבאות נחשוף חלק קטן מהשיטות בהן אסף סלומון עושה שימוש תדיר בכל מופעיו.

  • שימוש בתת מודע – החדרת מסרים לתת מודע בלבד

השיטה הראשונה היא שיטה בעזרתה אמן חושים לאירועים בחולון מצליח לקרוא מחשבות, לנחש בדיוק רב ולהעביר מידע ללא מילים. במהלך לימודיו של אסף סלומון הוא למד להכיר מקרוב את כוחו של התת מודע. התת מודע מבחין בפרטים ותכנים רבים שהמודע לא שם לב אליהם בשל הסחות דעת רבות. נתון זה מאפשר לאסף סלומון להגיע לתת מודע ללא הבחנתו של המודע בכך. איך עושים את זה? אחת השיטות היא למקם תמונה קטנה הכוללת מילה או מספר במקום שאינו בולט במיוחד. הסיבה שהתמונה קטנה ומוצבת במקום שאינו בולט היא שהמטרה לחמוק מהמודע ולהיתפס בתת מודע. המודע לא מבחין בפרטים קטנים שאינם בולטים בעוד המודע מצלם הכל. בעזרת שיטה זו ניתן להחדיר מילה או מספר לתת מודע בלי שהמודע הבחין בכך. לאחר החדרת המידע לתת מודע, אסף סלומון המציע שירותי אמן חושים לאירועים בחולון, קוסם לימי הולדת בחולון ועוד, ידע לנבא את המספר או המילה שהמשתתף יחשוב עליה.

  • הסחות דעת בלתי נשלטות

שיטה נוספת המאפשרת לאמן חושים בחולון להעלים פרטים רבים מעיני הקהל היא הסחות דעת בלתי רצוניות. אסף סלומון יודע כי תנועות גדולות וקול גבוה מושכים את תשומת לב הקהל באופן אינסטינקטיבי ובלתי רצוני. ידיעה זו מאפשרת לו ליצור תנועה גדולה או קול גבוה ופתאומי בחלק אחד של הבמה, בעוד שבחלקה השני של הבמה ניתן יהיה לבצע שלל פעולות ללא הבחנת הקהל כלל. שימוש נכון באפשרות זו של הסחת דעת בלתי רצונית מאפשרת לאמן חושים מקצועי להשלים שלל הכנות נדרשות לביצוע אלמנטים מרשימים במיוחד. אז אם גם אתם מחפשים אחר אמן חושים לאירועים בחולון, אסף סלומון הוא התשובה עבורכם. אסף סלומון מצוייד בשלל מופעים לכל צורך, לרבות קוסם לימי הולדת בחולון, אמן חושים לבר מצווה, אמן חושים לחתונה וכמובן אמן חושים לערבי חברה וגיבוש חברתי.

דילוג לתוכן