אמן חושים וטלפתיה אסף סלומון אמן חושים למבוגרים

אמן חושים למבוגרים

אחרי תוכנית הטלוויזיה הפופולארית גוט טאלנט, שבה הופיעו כמה וכמה אמני חושים, לא נשאר מקום לספק- אמן חושים למבוגרים זה הדבר הבא ואף אחד לא יחשוב יותר שאמן חושים יכול להופיע רק בפני ילדים.

מגוון הטריקים הרחב, בעלי אופי פסיכולוגי יותר, הדהים מדינה שלמה וגרמה לאנשים רבים להזמין אמן חושים למבוגרים לימי הולדת ואירועים שונים. מה עושה אמן חושים למבוגרים ואיך מזמינים אותו? כל הפרטים במאמר הבא..

מאז ומעולם היה ביקוש רב לאמני חושים. הציבור הוקסם מהיכולות הטלפתיות, הילדים היו מהופנטים ואנשים רבים התאכזבו שאין דבר כזה אמן חושים למבוגרים. עד שבאה תוכנית הטלוויזיה הפופולארית גוט טאלנט והוכיחה לכולם שהבלתי אפשרי- אפשרי ושיש דבר כזה אמן חושים למבוגרים.

מה עושה אמן חושים למבוגרים שאין בהופעות לילדים?

במופעים למבוגרים, אמן חושים מנצל את הבמה לעשות את כל הדברים שאי אפשר לעשות כשהוא מופיע בפני ילדים במופע אמן חושים לבר מצווה לדוגמא, בין היתר הפגנת יכולות טלפתיות מורכבות ופסיכולוגיות, שילדים לא תמיד מבינים או מוקסמים מהם כמו המבוגרים. אם  אצל הילדים אפשר למצוא שפנים, קלפים והרבה תחפושות, אצל המבוגרים אפשר למצוא זריזות ידיים, מופעי חיתוך וניסור ובעיקר קריאת מחשבות ותרגילי דימיון מודרך.  גם סוג החפצים שבהם משתמש אמן חושים למבוגרים יהיה שונה מהחפצים שבהם ישתמש באותו מופע לילדים. מדובר במופע הרבה יותר עמוק, בהתאם ליכולת של הקהל להכיל את המופע.

לאיזה אירועים מתאים אמן חושים למבוגרים ולאיזה לא?

למעשה, כמעט ואין אירוע שאפשר להגיד שבו אמן חושים למבוגרים לא מתאים. מסיבת רווקות, אירועי יום הולדת עגול ואירועי חברה הם רק חלק ממגוון האירועים הרחב אליו מזמינים אמן חושים למופע טלפתיה מרהיב.

כל אירוע שדורש הפעלת הקהל, השארת חותם על הקהל וכל אירוע שרוצים שייזכר לטווח ארוך, הוא אירוע שאפשר להזמין אליו אמן חושים למבוגרים שיעשה את ההבדל בין אירוע סתמי לאירוע שכולם מדברים עליו.

התאמת מופע של אמן חושים למבוגרים לאירוע המבוקש

אמני חושים רבים מתאימים את תוכן המופע לאירוע המבוקש. אין דין אירוע רב משתתפים כמו אירוע חברה כדין אירוע משפחתי מצומצם שבו כולם מכירים זה את זה. הבנת אופי האירוע הוא הגורם להצלחה של מופע אמן חושים למבוגרים, והתאמת התכנים צריכה להיות בהתאם. למשל, לאירוע משפחתי  מצומצם, כמו חגיגת יום הולדת,  שבו כולם מכירים את כולם, אמן חושים למבוגרים יכול להשתמש באירועים מהעבר של בעלי השמחה ואילו באירוע גדול כמו אירוע חברה אמן החושים יכול לבחור להשתמש במוצרים שהחברה מייצרת במופע.

איך בוחרים אמן חושים למבוגרים ואיפה מחפשים?

אחרי שהוחלט להזמין אמן חושים למבוגרים, הדבר הראשון שחשוב הוא לנסות למצוא קטעים מהופעות של אמן החושים, רצוי קטעים שצילמו אנשים שנכחו באירוע. היום, כשהכל עולה לרשתות החברתיות, זה קל מתמיד.

צפייה בסרטונים אלו ימחיש את סגנון המופע של אמן החושים ויעזור להחליט האם הסגנון הזה מתאים לאירוע המדובר. אחר כך אפשר לחפש המלצות מאנשים שהיו במופעים של אמן החושים ואז אפשר ליצור קשר ולהתרשם מהאמן באופן ישיר.

דילוג לתוכן