אמן חושים וטלפתיה אסף סלומון אמן חושים לציבור הדתי חרדי

אמן חושים לציבור הדתי / חרדי

קסמים, טלפתיות, תרגילי מחשבה ועוד – זה לא דברים שרואים בטלוויזיה? נכון. אבל זה לא אומר שקהל דתי לא יוכל ליהנות ממופע מרהיב שמותאם לצרכיו.

ציבור אחר - צרכים אחרים

הציבור הדתי והחרדי סובל לא פעם מ'קיפוח' שלא במתכוון בקרב אמנים וכישרונות שונים: רבים מהם פשוט לא הגיעו מהמקום הזה, ומובן לגמרי שלא יכולים לספק מופע שישמור על תחום המותר בקרב הציבור הדתי או החרדי, ובטח שלא ידע להשמיט סגנונות הומור שלא יערבו לאוזניים של שומרי דת, וידע גם לגעת בנקודות המצחיקות באמת של הציבור הזה.

מה כוללים צרכיו של ציבור דתי וחרדי ממופע אמנות חושים? כמובן, שמירה על שפה נקייה והימנעות מגסויות מכל סוג שהוא. בשביל להצחיק יש הרבה דרכים אחרות, ואסף סלומון – אמן חושים שהוא גם דתי – יודע להצחיק ולשבות את לב הקהל בלי צורך בעזרים מהסוג הזה.

בנוסף, לאור האמרה בתורה: "לא ימצא בך.. קוסם קסמים ומכשף", מחנכים והורים בציבור החרדי מעוניינים שהאמן יבהיר לקהל ילדים מציבור חרדי שאין כאן באמת "קסם" כי אם טריקים, זריזות ידיים ותרגילים אחרים הגורמים לקהל לחשוב שאכן מדובר בקסם.

לגבי הציבור הדתי, גם כאן יש צורך בשמירה על מסגרת ההלכה, וגם הבנה של עולם המושגים הדתי והאלמנטים ומרכיבי המופע שבאמת יכולים לעניין ולהצחיק אותם במידת הצורך.

לקוחות ממליצים
Shay Sheferman
Shay Sheferman
סקירה אחת
קרא עוד
אמן הטלפתיה אסף סלומון הופיע אצלנו בבר מצווה, עד היום אין לנו מושג איך עשה את כל הדברים האלו! מומלץ בחום!!!
ורד כלטוב
ורד כלטוב
סקירה אחת
קרא עוד
מנסיוננו במספר ארועים נהדרים עם אסף סלומון - הוא הטוב ביותר ! לא חדל להפתיע, לרתק ולהקסים את כל המוזמנים, מקטן ועד גדול. בכל אירוע - קסמים חדשים והפתעות נוספות. לא נח לרגע וחושב על הכל. מתאים את עצמו לציבור וללוח הזמנים. עד היום לא מפסיקים לדבר על המופע שלו ולנסות (ללא הצלחה) להבין איך הוא עושה זאת !! בקיצור, מומלץ מאוד ונשמח לתת פרטים נוספים. משפחת כלטוב (ירושלים)
Shay Sheferman
Shay Sheferman
3 סקירות
קרא עוד
הייתי במופע של אמן החושים והטלפתיה אסף סלומון- מה שהוא עשה לקהל - טירוף . מעבר לכך שהמופע מושקע מאןד, הוא התאים את תוכנו לאירוע שהייתי - מומלץ בחום:-)
Galit Lendner
Galit Lendner
2 סקירות
קרא עוד
לפני שבועיים חגגנו בר מצווה שניה בהפרש של שנתיים. חיפשנו דרך לגוון והגענו לאסף דרך המלצה של חברים. אסף הצליח להפתיע את כולם, ולעניין את כל הגילאים. אירחנו את אסף לכל השבת, וזה הצדיק את ההחלטה. ממליצה בחום
חגי גלנט
חגי גלנט
סקירה אחת
קרא עוד
יצא לי לצפות בהופעה של אסף. אין ספק שמדובר בפרפורמנס מעולה. אסף פונה למבוגרים ולילדים כאחד. מצחיק, מפתיע ומעורר תדהמה. מומלץ מאד לכל מי שרוצה 'לשדרג' את האירוע שלו.
Inbal Turgeman
Inbal Turgeman
סקירה אחת
קרא עוד
אירחנו את אסף בשבת בר מצווה במלון כינר וזו הייתה הצלחה וחוויה נהדרת. המופע בעונג שבת היה מוצלח, ריתק את האורחים והדהים את כולם. הסדנת קסמים לילדים הייתה חוויה, הערכות שאסף חילק היו מאוד מרשימות והיוו מזכרת נוספת מהשבת. בנוסף אסף עבר בין האורחים בקבלת הפנים ובמהלך הארוחות, הוסיף עניין וסיקרן את כולם. מעבר לכך, אסף הוא בחור חביב, סימפטי ונעים , מתחבר בקלות לכולם. זו הזדמנות נוספת לומר לך תודה !!
שלי סאנברג
שלי סאנברג
10 סקירות
קרא עוד
הוזמנתי לאירוע חברה שאסף הופיע בו ואני פשוט לא יכלתי להירגע שבוע אחרי זה. פשוט הופעה מדהימה שיכולה להסיר כל שבב ציניות ולהתפעל מהתופעה. מומלץ בחום!
Elana Rubinstein
Elana Rubinstein
סקירה אחת
קרא עוד
שבוע שעבר ב-8.6 חגגנו לביתנו בת מצוה , אסף סלומון נתן הופעה מרתקת לבנות הכיתה ולמשפחה, כולם מאוד נהנו מהערב ומההופעה שהוסיפה הרבה תוכן לערב המרגש, לא הפסקנו לקבל פידבקים חיוביים על ההופעה עוד כמה ימים אחרי שהערב נגמר, יישר כוח ותודה רבה, משפחת בן יהודה.
ינון ואורטל טובי
ינון ואורטל טובי
9 סקירות
קרא עוד
אחד מאומני חושים הטובים בארץ!!! היינו שותפים בדירת סטודנטים ולא הייתה כפית אחת ישרה בדירה...
Tzachi Unger
Tzachi Unger
סקירה אחת
קרא עוד
הזמנו את אסף לשבת בר מצוה של הילד, לאחר שבילנו איתו שבת באירוע של חברים. לבד מזאת שהילדים ראו בו כוכב על והעביר להם תוכנית מלאה, בסוף יצא שכל המבוגרים נשארו מהופנטים ליכולות הוירטואזיות שלו. מקפיץ כל אירוע בכמה רמות.
איציק שמש
איציק שמש
2 סקירות
קרא עוד
אסף היקר תודה רבה על מופע מדהים בחגיגת בת המצווה של בתנו. החברות של הילדה היו מוקסמות והאורחים נהנו מאוד תוספת נפלאה לחגיגה ברכה והצלחה בכל איציק ומיכל שמש, נתניה
משפחת שמעיה
משפחת שמעיה
סקירה אחת
קרא עוד
הזמנו את אסף לאירוע בר מצווה, כבר מהרגע הראשון בשיחת הטלפון הבנתי שעומד מולי אדם עם לב ענק שאוהב את מה שהוא עושה, וכמובן שלא התבדתי, המופע של אסף בבר המצווה היה יותר ממושלם, המבוגרים והילדים נהנו כאחד, בצורה בלתי רגילה, והכי כיף זה שאסף משתף את הקהל במהלך כל המופע, בניגוד להרבה אחריםשרק מראים קטעי טלפתיה וקסמים וכ' , אסףממש שיתף את הקהל , בקיצור היה מושלם, אני אישית ממליץ בחום אדם ישר, מקצועי, אלוף בתחומו, ואין ספק שעוד נתראה
Israel Niburg
Israel Niburg
סקירה אחת
קרא עוד
***אין על אסף סלומון*** לקחנו את אסף לבר מצווה של הבן הבכור שלנו לפני 7 שנים. אסף נתן מופע מדהים ו הלהיב את הילדים והמבוגרים כאחד. במהלך סעודות השבת הסתובב אסף בין האורחים ועשה קסמים. אסף פשוט הרים לנו את הארוע. בבר המצווה של הבן הקטן שנה שעברה כבר היה לנו ברור ש ניקח אותו שוב. מעבר למופע נפלא ו מושקע אסף אדם מקסים ו עדין, פשוט ממליצים בחום!!!! ישראל וגילה
Otiyot Sukariyot
Otiyot Sukariyot
2 סקירות
קרא עוד
הזמנו את אסף לבת המצוה של בתנו, שהיו בה צעירים ומבוגרים גם יחד. הוא הצליח לרתק באופן שווה את כולם, בלי לשעמם אפילו לרגע! ההופעה שלו פשוט מדהימה. האורחים ואנחנו נותרנו פעורי פה.. משהו שממשיכים לדבר עליו. מומלץ מאד מאד! לירון ויוחאי כהן, גבעת שמואל
יואב דיליאון
יואב דיליאון
3 סקירות
קרא עוד
הייתי בעשרות הופעות של אסף סלומון וכל פעם נדהם מחדש גם מהטלפטיה כל מה שעושה עם הקהל הגישה שלו לאנשים באולם מדהימה קשר מיוחד נרקם בינו ובינם מופע מצד אחד צוחקים ומצד שני נשארים פעורי פה.עושה דברים לא מובנים. יכול לכתוב המון על מה שמבצע על הבמה אבל חייבים לראות בעין . ממשיך ללכת לראות וכל פעם נהנה ונפעם מחדש.מומלץ מאוד .שמעתי מאנשים שלקחו אותו לשבתות והאורחים לא רצו ללכת במוצש הביתה .בקיצור שווה כל סכום אל תפספסו
kobi cohen
kobi cohen
4 סקירות
קרא עוד
היינו בבר מצווה, לא ראיתי דברים כאלה מעולם...אפילו לא בטלויזיה. הוא הזמין לבמה אותי ומתנדב נוסף מהקהל ופשוט ידע על מה אנחנו חושבים. אנחנו כמה שבועות אח"כ וכל החברים בעבודה עדיין מנסים להבין איך הוא עשה את זה. המומים. כל הכבוד.
Zion Agiv
Zion Agiv
סקירה אחת
קרא עוד
חגגנו היום בר מצווה לבן שלנו והזמנו את אסף להופיע. המופע היה מעולה והותיר את כולם פעורי פה ומנסים להבין איך זה קרה. מעבר לכך, אסף אדם מקסים, נעים וסבלני שזה רק מחזק את ההמלצה. לסיכום - ממליץ בחום!
אורטל קופמן
אורטל קופמן
4 סקירות
קרא עוד
אסף היקר, אתמול הופעת בהתנדבות באירוע ההתרמה של עמותת "שישי שמח" שהפקתי. רציתי לשבח ולהלל אותך, הדהמת אותי עם הקטע שמצולם, לא היה לי זמן להתעמק ולנסות לפענח איך הצלחת לקרוא את המחשבות , אבל מבטיחה לנסות לפענח את התעלומה.. תודה שהיית מעולה ונכון לתת מעצמך למען הצלחת האירוע !!
Efrat Matnas
Efrat Matnas
סקירה אחת
קרא עוד
אסף הגיע אלינו להופעה כחלק מאירוע פרידה ממנהלת יוצאת. הוא הצליח לרתק את כל הנוכחים ואף שילב קטעים שהותאמו במיוחד לאירוע. הבחירה באסף הייתה מעולה! זה הוסיף הרבה תוכן ועיניין מלבד דברי הברכה הרגילים. ממליצה בחום!!!!!!!!
הקודם
הבא

ערך מוסף

בנוסף לכל אלו, לציבור הדתי והחרדי ישנה ציפייה לקבל מהמופע גם ערך מוסף. זה כול להיות במסר חשוב שמועבר במופע, בערכים חינוכיים שמוטמעים במופע ובעוד דרכים רבות שמעניקים למופע רובד נוסף מלבד הכיף והצחוק, שחשובים בפני עצמם.

לאילו אירועים בציבור הדתי יכול אמן חושים להיות מוזמן?

האירועים הם רבים, וכוללים גם אירועים חברתיים רבים למוסדות ובתי ספר.

  1. אירועים משפחתיים – בר או בת מצווה, חתונה, שבע ברכות, בת חתן, שבת בר מצווה ועוד – הציבור הדתי התברך, ברוך השם, בהרבה אירועים וסיבות למסיבות. כל התכנסות משפחתית כזו היא הזדמנות ליהנות את האורחים עם מופע מקורי, ייחודי, מרתק ומהנה במיוחד.
  2. אירועים במוסדות חינוך – ישיבות, אולפנות, אירועי "רב פורים", חיידרים, מוסדות לימוד שונים, סמינרים ומוסדות אקדמיים דתיים – כל אחד יכול לפרגן לתלמידים או לסטודנטים שלו עם מופע איכותי, מותאם לקהל ולהעדפותיו וגם – חינוכי ומעביר מסרים ותכנים חינוכיים.
  3. נופשונים לקהל דתי וחרדי – נופשונים הם המקום המושלם למופע אמנות חושים. זוגות ומשפחות דתיים וחרדים יוצאים משגרת היומיום העמוסה ונותנים זמן לשחרור, לכיף ולהנאה במסגרת ההלכה. מופע אמנות חושים הוא מופע שמתאים למגוון רחב של זרמים בציבורים האלו, ויכול להצחיק, לרתק ולעניין כל אדם נופש. חברות נופש ובתי מלון יכולים להעניק חוויית "בונוס" לאורחיהם ולפרגן להם במופע אמנות חושים מרהיב, שייתן ערך מוסף לחבילת הנופש.

אסף סלומון – אמן חושים דתי

אמן החושים אסף סלומון הוא אדם דתי וככזה, יודע להעניק מופע מרתק ועשיר לקהל דתי וחרדי. אסף יודע לגעת בנקודות הרלוונטיות, להבין אילו מרכיבי מופע יעניינו יותר את קהל האורחים ואילו פחות  וכמובן – להתאים את המופע לדרישות הרבנים או המחנכים במידה ויידרש.

כאדם דתי, לאסף ניסיון רב עם קהלים דתיים וחרדים מסוגים, זרמים וסגנונות שונים. אסף לקח חלק בבר ובת מצוות, בחתונות, בשבתות חתן, באירועים ישיבתיים, במוסדות אקדמיים דתיים ועוד.

אם גם לכם אירוע מתקרב, או שאתם מחפשים אחר מופע לקהל דתי או חרדי – צרו קשר ותיהנו ממופע כשר, מרתק ומהנה במיוחד.

אמן חושים לציבור הדתי / חרדי - שאלות ותשובות

אצל האוכלוסייה החילונית יש אירועים שונים מאשר אצל האוכלוסייה הדתית. לכן ישנה שאלה האם אמן חושים לציבור הדתי מתאים להופיע בכל סוג של אירוע שמתקיים אצל הציבור הדתי? אז התשובה הינה תשובה חד משמעית ש…

לא מעט אנשים נוטים לחשוב כי העלות של הזמנת אמן חושים לציבור הדתי תהיה זולה יותר מאשר הזמנת אמן חושים לציבור החילוני. אך למען האמת בסופו של יום הכול תלוי בסוג אמן החושים שאותו אתם עומדים להזמין, אך באופן כללי…

מוטב לציין כי אמן חושים לציבור הדתי ברוב המקרים מגיע מתוך הציבור הדתי ולכן הוא שומר שבת. אך ישנם מקרים שבהם אותו אמן חושים כן יכול להופיע בשבתות כל עוד הוא לא נדרש לחלל שבת במסגרת האירוע. האירועים שבהם הוא יכול להופיע הם…

חשוב לציין כי כאשר מרימים מופע של אמן חושים לציבור הדתי, חשוב מאוד שהמופע ידבר על האוכלוסייה שהיא שונה מאשר האוכלוסייה החילונית. על מנת שתוכלו להגיע אל ליבם של האורחים חשוב מאוד שאמן החושים יהיה…

הופעות לציבור הדתי / חרדי

הופעות לציבור הדתי / חרדי

דילוג לתוכן