אמן חושים לציבור הדתי / חרדי

קסמים, טלפתיות, תרגילי מחשבה ועוד – זה לא דברים שרואים בטלוויזיה? נכון. אבל זה לא אומר שקהל דתי לא יוכל ליהנות ממופע מרהיב שמותאם לצרכיו.

ציבור אחר - צרכים אחרים

הציבור הדתי והחרדי סובל לא פעם מ'קיפוח' שלא במתכוון בקרב אמנים וכישרונות שונים: רבים מהם פשוט לא הגיעו מהמקום הזה, ומובן לגמרי שלא יכולים לספק מופע שישמור על תחום המותר בקרב הציבור הדתי או החרדי, ובטח שלא ידע להשמיט סגנונות הומור שלא יערבו לאוזניים של שומרי דת, וידע גם לגעת בנקודות המצחיקות באמת של הציבור הזה.

מה כוללים צרכיו של ציבור דתי וחרדי ממופע אמנות חושים? כמובן, שמירה על שפה נקייה והימנעות מגסויות מכל סוג שהוא. בשביל להצחיק יש הרבה דרכים אחרות, ואסף סלומון – אמן חושים שהוא גם דתי – יודע להצחיק ולשבות את לב הקהל בלי צורך בעזרים מהסוג הזה.

בנוסף, לאור האמרה בתורה: "לא ימצא בך.. קוסם קסמים ומכשף", מחנכים והורים בציבור החרדי מעוניינים שהאמן יבהיר לקהל ילדים מציבור חרדי שאין כאן באמת "קסם" כי אם טריקים, זריזות ידיים ותרגילים אחרים הגורמים לקהל לחשוב שאכן מדובר בקסם.

לגבי הציבור הדתי, גם כאן יש צורך בשמירה על מסגרת ההלכה, וגם הבנה של עולם המושגים הדתי והאלמנטים ומרכיבי המופע שבאמת יכולים לעניין ולהצחיק אותם במידת הצורך.

אמן חושים וטלפתיה אסף סלומון אמן חושים לציבור הדתי חרדי

ערך מוסף

בנוסף לכל אלו, לציבור הדתי והחרדי ישנה ציפייה לקבל מהמופע גם ערך מוסף. זה כול להיות במסר חשוב שמועבר במופע, בערכים חינוכיים שמוטמעים במופע ובעוד דרכים רבות שמעניקים למופע רובד נוסף מלבד הכיף והצחוק, שחשובים בפני עצמם.

לאילו אירועים בציבור הדתי יכול אמן חושים להיות מוזמן?

האירועים הם רבים, וכוללים גם אירועים חברתיים רבים למוסדות ובתי ספר.

  1. אירועים משפחתיים – בר או בת מצווה, חתונה, שבע ברכות, בת חתן, שבת בר מצווה ועוד – הציבור הדתי התברך, ברוך השם, בהרבה אירועים וסיבות למסיבות. כל התכנסות משפחתית כזו היא הזדמנות ליהנות את האורחים עם מופע מקורי, ייחודי, מרתק ומהנה במיוחד.
  2. אירועים במוסדות חינוך – ישיבות, אולפנות, אירועי "רב פורים", חיידרים, מוסדות לימוד שונים, סמינרים ומוסדות אקדמיים דתיים – כל אחד יכול לפרגן לתלמידים או לסטודנטים שלו עם מופע איכותי, מותאם לקהל ולהעדפותיו וגם – חינוכי ומעביר מסרים ותכנים חינוכיים.
  3. נופשונים לקהל דתי וחרדי – נופשונים הם המקום המושלם למופע אמנות חושים. זוגות ומשפחות דתיים וחרדים יוצאים משגרת היומיום העמוסה ונותנים זמן לשחרור, לכיף ולהנאה במסגרת ההלכה. מופע אמנות חושים הוא מופע שמתאים למגוון רחב של זרמים בציבורים האלו, ויכול להצחיק, לרתק ולעניין כל אדם נופש. חברות נופש ובתי מלון יכולים להעניק חוויית "בונוס" לאורחיהם ולפרגן להם במופע אמנות חושים מרהיב, שייתן ערך מוסף לחבילת הנופש.

 

אסף סלומון – אמן חושים דתי

אמן החושים אסף סלומון הוא אדם דתי וככזה, יודע להעניק מופע מרתק ועשיר לקהל דתי וחרדי. אסף יודע לגעת בנקודות הרלוונטיות, להבין אילו מרכיבי מופע יעניינו יותר את קהל האורחים ואילו פחות  וכמובן – להתאים את המופע לדרישות הרבנים או המחנכים במידה ויידרש.

כאדם דתי, לאסף ניסיון רב עם קהלים דתיים וחרדים מסוגים, זרמים וסגנונות שונים. אסף לקח חלק בבר ובת מצוות, בחתונות, בשבתות חתן, באירועים ישיבתיים, במוסדות אקדמיים דתיים ועוד.

אם גם לכם אירוע מתקרב, או שאתם מחפשים אחר מופע לקהל דתי או חרדי – צרו קשר ותיהנו ממופע כשר, מרתק ומהנה במיוחד.

אמן חושים לציבור הדתי / חרדי – להיות מנטליסט

מופעים לציבור הדתי החרדי

מופעים לציבור הדתי החרדי

מופעים לציבור הדתי / החרדי כאדם דתי ומאמין אסף הקוסם מודע לצרכים המיוחדים שיש לציבור הדתי/חרדי ולכן אסף הקוסם בנה...

אמן חושים למגזר הדתי

אמן חושים למגזר הדתי

אמן חושים למגזר הדתי ארגון אירוע רב משתתפים בעל אופי דתי יכול להיות משימה לא פשוטה. כאשר אנחנו מארגנים את...

אמן חושים לפסח

אמן חושים לפסח

אמן חושים לפסח אמן על חושי לפסח ממש כמו בטלוויזיה גם באירוע החג שלכם תוכלו ליהנות ממופע מרהיב המשלב בין...