אמן חושים וטלפתיה אסף סלומון בר מצווה או בת מצווה

אסף סלומון – אמן הטלפתיה מערוץ 12 – מסמר הערב לאירועי בר מצווה או בת מצווה!

אירועי בר מצווה או בת מצווה הם אירועים חד פעמיים המסמלים תחנת מעבר חשובה בחיי הנער והנערה המתבגרים. אם גם אתם מעוניינים שהאירוע שלכם יהיה בלתי נשכח עבור חתן או כלת האירוע הגעתם לאדם הנכון. יחד איתי תוכלו לבנות תכנית ייחודית לאירוע שלכם ושפע רעיונות לבת מצווה ובר מצווה.

אטרקציות לאירועים

אני – אסף סלומון – קוסם, מנטליסט ואמן חושים מתמחה ביצירת אטרקציות לאירועים ובמיוחד על ידי מופע קסמים וטלפתיה מרשים במיוחד לאירוע שלכם. עם ניסיון עשיר בהופעות על במה – עם פינת טלפתיה קבועה בערוץ 2 כמידי שבוע – אתם יכולים להיות בטוחים שהאירוע שלכם יהיה מוצלח!

אם גם אתם מחפשים אטרקציות לבר מצווה או רעיונות לבת מצווה מופע קסמים וטלפתיה של מנטליסט מנוסה יכול להיות מסמר הערב שלכם. במהלך של תכנון מוקפד אני בונה עבורכם מופע קסמים ייחודי המתאים לאופי הקהל שלכם.

התוכנית כוללת מופע קסמים מרכזי המשלב טלפתיה וקריאת מחשבות שיהפוך את האירוע שלכם לייחודי ובלתי נשכח – והכל בשילוב כמובן של חתן בר המצווה או כלת בת המצווה.

אודות המופע

אם אתם מחפשים רעיונות לבת מצווה או אטרקציות לבר מצווה ייחודיות ומקוריות שירותי המופע שלי כקוסם ואמן חושים יכולים להיות פתרון יצירתי לאירוע שלכם. שנים רבות אני עוסק בהתאמת אטרקציות לאירועים ולכן בניתי עבורכם תכנית משעשעת לערב משמח. התוכנית כוללת קסמי קלוז אפ בשולחנות במהלך הערב, ומופע קסמים מרכזי המשלב טלפתיה וקריאת מחשבות.

תכנון המופע

לפני האירוע אנו נפגשים לשיחת היכרות על מנת שאוכל להציע לכם אטרקציות לאירועים או רעיונות לבת מצווה שונים ומיוחדים. אני מקפיד על התאמת התכנים לקהל הנוכח באירוע, בהיותי אמן חושים דתי אני מכיר גם את אופיו של הקהל הדתי ומתמחה בהתאמת אטרקציות לבר מצווה גם לקהל דתי.

ניסיון וותק בתחום

כאשר בוחרים אטרקציות לבר מצווה או לבת מצווה חשוב מאוד לבחור את האדם הנכון בעל יחס מקצועי וניסיון בתחום. למעלה מ-15 שנים אני עוסק בתכנון מופעים לבר מצווה והעלאת רעיונות שונים לחגיגות בת מצווה מקוריות בשילוב טכניקות של קסמי קלוז אפ, טלפתיה וקריאת מחשבות שיגרמו לאורחים שלכם להשאר פעורי פה.

אם גם אתם מעוניינים במגוון אטרקציות לאירועים של קוסם מנוסה ומנטליסט מומלץ התקשרו אלי כבר עכשיו למספר המופיע באתר ותאמו פגישת היכרות לקראת בר המצווה או בת המצווה שלכם.

דילוג לתוכן