טלפתיה ביהדות אמן חושים אסף סלומון

מה זה טלפתיה?

טלפתיה היא קריאת מחשבות. כאשר אדם אחד יכול לקרוא את מחשבותיו של האחר, למשל אדם אחד חושב על מספר בין 1 ל-10 והאדם השני מנחש מה המספר כמובן בלי רמזים ובלי לדעת זאת מראש. אמן טלפתיה מקצועי יודע את כל שיטות לקרוא מחשבות בעזרת מנטליזם מקצועי – אומנות מפותחת ועכשווית שהיא מרכז המופע של אסף סלומון, מבכיר המנטליסטים בישראל ובעל מופע אומן החושים מס'1 בישראל המשלב קסמים, קריאת מחשבות, טלפתיה ביהדות ועוד!

האם יש טלפתיה ביהדות – אסף סלומון  – אמן טלפתיה ומנטליסט מקצועי

טלפתיה ביהדות היא תופעת טבע מוכרת מאז ועד היום כאשר אנו מכירים אחים, תאומים, קרובי משפחה וגם אנשים זרים אשר טוענים ביכולתם לקרוא את המחשבות של האחר. תחום זה מסעיר את המין האנושי מאז קיומו ולצד מחקרים מדעיים יש גם כמה אנשים שטוענים ליכולות אלה אך למעשה מבצעים קסמים פשוטים או בדרגה גבוהה יותר מפעילים מנטליזם מקצועי על צופה

טלפתיה ביהדות ומנטליזם

מנטליזם היא שיטה בה אומן החושים מפעיל מניפולציה על הצופה ומשפיע על התת מודע של הצופה כך שאומן החושים יוכל כביכול או באמת לקרוא את מחשבותיו הרגעיות המופיעות אצלו במוח שך הצופה. למשל על ידי הנחת שלט עם מילה או מספר כלשהוא מול אותו צופה ושאילת שאלה נוגעת לאותו מספר או מילה, מצליח המנטליסט המקצועי לשדר לצופה את מחשבותיו או יותר נכון את המחשבות שברצונו להחדיר למוחו של הצופה.

כך כשתשאל השאלה איזו מילה עולה לך בראש למשל, המילה ראשונה שתעלה במוחו של הצופה היא אותה מילה שהונחה מראש על שלט מולו למשך זמן ארוך…

" מופע מדהים שהשאיר אותנו פעורי פה! " – אסף סלומון, טלפתיה ביהדות ומופע חושים מסקרן

אסף סלומון הוא אמן טלפתיה המתבסס על טלפתיה ביהדות ושיטות מנטליזם מקצועיות  ורותם את כל כישוריו ויכולותיו הפנומנליות יחד עם ההיסטוריה של העם היהודי ומעביר מופע מלמד, מרגש ומפתיע שכל מי שצופה בו מגרד את הראש ולא מאמין שזה מה שהוא ראה!

מתעניינים במופע המשלב טלפתיה ביהדות, קסמים מרהיבים וקריאת מחשבות? מופע אומן החושים של אסף סלומון הוא מופע החושים המושקע והאיכותי ביותר ישראל נכון להיום.

המופע מתאים לכל שכבות האוכלוסייה, ילדים ומבוגרים מכל מגזרים לרבות במגזר הדתי חרדי ומאות משפחות כבר נהנו ממופע חושים זה במהלך 15 שנות הקריירה המפוארת והעשירה של אסף סלומון המשלב טלפתיה ביהדות וקסמים ייחודיים שהוא יצר המשאירים את קהל הצופים משתאים, המומים ונהנים מכל רגע במופע!

טלפתיה ביהדות ובקבלה – סודות הנסתר והגלוי – אסף סלומון

הזמינו את עצמכם לחוויה חושית חד פעמית ובידור איכותי המתאים לכל אירוע, קטן כגדול, לימי הולדת, לבר מצווה, לשבת חתן, ברית מילה וכל מקום בו נאסף קהל, משפחה, חברים קולגות וכדומה.

בוודאי אתם מכירים את סיפורי יוסף בעל החלומות ועוד עשרות מקומות בתנ"ך בהם יש רמיזה על קריאת מחשבות, טלפתיה ומנטליזם הלכה למעשה עוד בתקופה ההיא.

כיום יש רבים הרוכבים על הגל ויוצרים מופע אחיזת עיניים רדוד ומשעמם אך מופע אומן החושים של אסף סלומון הוא מופע ברמה אחת מעל כולם ואין עוררין על יכולותיו הקסומות, הכישרון שלו לרתק את הקהל ולהדהים את הצופים ולא בכדי אסף מוכר הייטב בתחום וזוכה לשבחים וביקורות מאומני חושים גדולים אחרים.

מתעניינים במיסטיקה? רוצים לראות מקרוב איך אומן חושים עובד? זאת ההזדמנות שלכם לראות את אומן החושים הטוב בישראל בפעולה במופע אישי המותאם לכם המשלב הנחיה, קסמים, שיתוף הקהל, מנטליזם חדשני ועוד!

חייגו עכשיו לפרטים נוספים על מופע אומן החושים מס' 1 בישראל של אסף סלומון ושריינו תאריך לאירוע הבא לכם! >>

האתר של אסף סלומון – אומן החושים המוביל בישראל

בקרו באתר, קראו ביקורות של לקוחות מרוצים אשר הזמינו את מופע אומן החושים של אסף סלומון ונהנו מכל רגע, גם הילדים וגם ההורים. אסף נוגע בכל התחומים הקשורים לטלפתיה, קריאת מחשבות, מנטליזם, קסמים ועושה זאת בצורה שובת לב ומהפנטת, כזאת שמשאירה את הצופה דרוך ומרוכז כל הערב!

שיתוף הפעולה של הקהל, במיוחד ילדים, מדהים ומקסים ורק לראות את החיוך וההנאה על הפנים שלהם שווה את הכול. אין ספק שזאת תהיה חוויה שהם יזכרו לכל החיים והם גם יוכלו להגיד בגאווה שאסף סלומון אומן החושים הידוע והמפורסם היה באירוע שלהם!

הזמינו עכשיו מופע חושים מהפנט, מדהים ומסקרן שכבר נצפה על ידי אלפי צופים בכל רחבי הארץ במגזר החילוני או הדתי, בקרב משפחות או חברים ובאירועים עסקיים איכותיים. חייגו עכשיו לשמוע את כל הפרטים על מופע החושים הייחודי של אסף סלומון! >>

דילוג לתוכן