טלפתיה מרחוק אמן חושים אסף סלומון

טלפתיה מרחוק! מופע אמן החושים של אסף סלומון

אמן חושים בדרך כלל לא מגלה את שיטותיו אך אסף סלומון הוא לא אמן חושים רגיל. במופע אמן החושים של אסף סלומון, אמן טלפתיה מבכירי אומני הטפלתיה בארץ, הקהל מבין מה זה טלפתיה, מה זה טלפתיה מרחוק ואיך זה עובד. טלפתיה מרחוק שבתה את לב הקהל הישאיל בשנות ה-90 עם אומנים בעלי שם עולמי כמו אורי גלר למשל (המלצה שלו על מופע אמן החושים של אסף סלומון אפשר למצוא באתר) אשר הפגין יכולות טלפתיה מרחוק עם כיפוף כפיות ועצירת שעונים בבתי הצופים דרך הטלוויזיה! טלפתיה מרחוק תמיד הייתה שנויה במחלוקת אך במופע אמן החושים של אסף סלומון תקבלו פרספקטיבה מיוחדת על הנושא והסברים על טלפתיה עוד בימי התנ"ך אפילו! טלפתיה מרחוק היא תופעה שקשה להסביר אותה ולא ככולם מאמינים שהיא אמיתית אך כל מיש חווה את מופע אמן החושים של אסף סלומון יודע שיש דברים שפשוט אין להם הסבר!

"אמן חושים מדהים עם תרגילי טלפתיה מרחוק וקסמי מנטליזם שלא רואים כל יום!"

טלפתיה מרחוק וקריאת מחשבות תמיד הסעירו את הקהל והן תופעות שבאמת קשה לתת להם הסבר הגיוני. אם מנטליזם היא תופעה שאפשר להסביר וללמד (אסף סלומון מלמד ומסביר כיצד שיטה זו אפקטיבית ואמיתית מאוד וניתנת ליישום לא רק במופעי אמן חושים אלא בחיים עצמם).

תפקידו של אמן חושים או אמן טלפתיה זה לא להסביר רק מה זה טלפתיה אלא לגרום לקהל להיות מופתע ונדהם בעזרת תרגילי טלפתיה מרחוק וקריאת מחשובות, ניחוש מספרים וציורים וכדומה. טלפתיה מרחוק היא אולי התופעה הכי מרתקת במדע ובתחום של אומנות חושים. היכולת של אדם אחד לקרוא את מחשבותיו של אדם אחר הנמצא בכלל במקום אחר. טלפתיה מרחוק מדהימה עוד יותר מטלפתיה מקרוב מכיוון שאם אפשר להסביר את הטלפתיה מקרוב בשדות אנרגיה משתלבים הריי שבתרגיל טלפתיה מרחוק בו כל אחד מהצדדים נמצא במקום אחר, אין קשר פיזי בין השניים ולכן זה מדהים עוד יותר!

מופע אמן חושים לילדים ולמבוגרים – אסף סלומון

רוצים לדעת מה זה טלפתיה? מתעניינים בתרגילי טלפתיה מרחוק? רוצים לראות ולחוות כאלה באירוע שלכם? הזמינו את מופע אמן החושים המסחרר של אסף סלומון לאירוע הבא שלכם בין אם זה יום הולדת, בר מצווה, שבת חתן או כל אירוע אחר בקרב המשפחה או אירוע עסקי בעבודה. מופע אמן החושים של אסף סלומון רץ כבר מעל 15 שנה בכל רחבי הארץ והוא המופע המושקע והמיוחד ביותר מבין כל מופעי אומני החושים שיש היום. אסף סלומון התפרסם בזכות ניבוי תוצאות הבחירות בשתי מערכות בחירות ובזכות פינת בתוכנית טלוויזיה בערוץ 2 בה אירח סלבריטאים ופוליטיקאים וביצע עליו מתרגיליו  המקוריים והמיוחדים המשלבים טלפתיה מרחוק, קריאת מחשבות, מנטליזם ועוד.

"שריינו עכשיו תאריך לאירוע הבא שלכם! הזמינו את אחד המופעים המהפנטים והמעניינים ביותר בעולם מופעי אמן החושים בישראל!"

אסף סלומון ציד מופע אמן חושים מדהים המשלב טלפתיה מרחוק, תרגילי קוסמות מקוריים, הפעלת הקהל ושימוש בעזרים מיוחדים אשר מכניסים את כולם לאווירה המחשמלת ומשתפים את הקהל באירוע לא כצופה מהצד בלבד אלא כחלק פעיל ובלתי נפרד מהמופע. מוזמנים לקרוא תגובות והמלצות באתר וללמוד עוד על מופע אמן החושים המדהים של אסף סלומון!

אסף סלומון מקיים גם סדנאות קסמים מיוחדות ומתאים את מופע אמן החושים שלו לאירועים עסקיים. המופע מאפשר לבעלי החברה לשלב מסרים עסקיים ואישיים במופע והופך את המופע לחוויה בלתי נשכחת עבור עובדי החברה ומשפחותיהם.

במופע אמן החושים לילדים אסף סלומון עושה שימוש בעזרים טכניים משעשעים ומצליח לרתק את הקהל הצעיר על ידי שיתופו בתרגילים. מוזמנים לראות חלק מהקטעים ביו-טיוב ולקרוא באתר תגובות של לקוחות שכבר היו במופע, חלקם כמה פעמים!

"מופע אמן החושים שכבש את המדינה"

שנת 2020 הייתה השנה הקשה ביותר לתחום המופעים בארץ ובעולם אך אסף ניצל תקופה זו בה לא הופיע, לשדרוג המופע שלו ומחכים לכם תרגילים חדשים ומסעירים שבעזרת השם אפשר יהיה להופיע איתם כבר בזמן הקרוב, בפורים ובקיץ! שריינו מראש תאריך לאירוע הבא שלכם כי התאריכים נתפסים וצריך להזמין מראש תאריך על מנת לחוות את המופע המיוחד באירוע שלכם.

צרו קשר עכשיו להזמנת תאריך למופע אמן החושים של אסף סלומון או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם לפרטים נוספים על סוגי המופעים, עלויות ועוד.

אסף סלומון מבצע במופע אמן החושים שלו תרגילי מנטליזם מקצועיים ומסביר לקהל לאחר מכן איך זה בוצע. במנטליזם ניתן להשפיע על מחשבתו של אדם כלשהוא על ידי שתילת מסרים חזותיים ואחרים במוחו, השפעה על התת המודע שלו ויצירת מניפולציה המאפשרת למומחה המנטליזם לגלות מראש תשובות לשאלות ומחשבות שבאמת רצות בראשו של אותו אדם!

שיטה זו משלבת פסיכולוגיה ומדע והיא אמיתית לחלוטין! במופע אמן החושים שלו אסף סלומון משכלל את שיטת המנטליזם לדרגת אומנות ויוצר בעזרתה תרגילים מדהימים אך גם מהנים ומשעשעים שפועלים על המוח בשתי רמות, מצד אחד גורם ההפתעה והתהייה ומצד שני גורם ההנאה. השילוב הבלתי מנוצח הזה הופך את מופע אמן החושים של אסף סלומון להרבה יותר ממופע קוסמות רגיל!

"מופע אמן החושים מס' 1 במדינה – אסף סלומון"

אחרי 15 שנה בתחום אסף סלומון מצליח להמשיך ולהחזיק את הקהל שלו על קצות האצבעות בכל פעם מחדש. מופע אמן החושים של אסף סלומון לא משאיר אף אחד אדיש וילדים ומבוגרים נשביו בקסמיו תרתי משמע מופע אחרי מופע. עדיין לא חוויתם את מופע אמן החושים של אסף סלומון? ב-2020 זה היה קצת קשה אבל בשנת 2021 כל המופעים יחזרו לשגרה וזאת ההזדמנות שלכם לשריין כבר עכשיו תאריך לאירוע הבא שלכם: יום הולדת, בר מצווה, בת מצווה, שבת חתן וכל אירוע חגיגי אחר. אסף סלומון מוכר הייטב במגזר החרדי והחילוני ומעלה שני מופעים המתאימים כל אחד לסוג הקהל מולו הוא מופיע.

"לא כל יום רואים מופע כזה, לא כל יום משתתפים במופע כזה!"

אם בא לכם לחוות פעם באמת את מה שרבים כבר הרגישו בטלוויזיה או במופעים הפרטיים שלהם, הזמינו עכשיו את מופע אמן החושים היחיד במינו של אסף סלומון ותוכלו לראות בעצמכם על מה כולם מדברים! כמו כן מוזמנים גם לראות תמונות באתר ולקרוא המלצות.

חייגו עכשיו להסבר על סוגי המופעים השונים, סדנאות הקוסמות שאסף סלומון מעביר ועוד.

ההופעות מתאימות לכל גיל ונערכות בכל רחבי הארץ בהתאם ללוח הזמנים המוכן מראש לכן אם אתם רוצים לשריין תאריך לאירוע שלכם, זה הזמן, במיוחד לאחר שנה שלמה כמעט של חוסר פעילות. צרו קשר עכשיו להזמנת מופע אמן חושים לאירוע שלכם! להתראות!

דילוג לתוכן