מופעי בידור אמן חושים אסף סלומון

מופעי בידור – אמן חושים לאירועים – אסף סלומון

יש כמה סוגים של מופעי בידור: יש מופעי בידור בהם הקהל הוא רק קהל ויש מופעי בידור בהם יש אינטראקציה עם הקהל. אבל מופעי בידור שהופכים את הקהל לחלק מהמופע? כאלה ישר מעטים ומופע אמן החושים של אסף סלומון בהחלט עונה להגדרה! מופעי בידור כמו הצגת תיאטרון, מופע מחול וכדומה מספקים הנאה לקהל אך הקהל פאסיבי ונמצא שם רק כצופה. במופע אמן החושים של אסף סלומון הקהל הוא גיבור המופע! אסף מפעיל את כישוריו המופלאים על הקהל ובוחר רבים מהקהל לביצוע הקסמים הייחודיים שלו. מופעי בידור שעושים זאת בדרך כלל משיגים הרבה יותר מעורבות מצד הקהל ובמיוחד באירועים עסקיים יש לכך חשיבות כמו גם באירועים פרטיים.

מופעי בידור אינטראקטיביים – מופע אמן החושים של אסף סלומון

אמן חושים לאירועים הוא הרבה יותר מסתם מופע בידור! מופע אמן החושים של אסף סלומון הוא חוויה הרבה יותר גדולה מרק מופע בידור. מופעי בידור נוטים להיות מהנים אך להישכח מהר, לא כך מופע אמן החושים של אסף סלומון! במהלך מופע החושים של אסף סלומון תחוו עוצמה ואנרגיה שלא תמצאו בכל מיני מופעי בידור אחרים. במהלך המופע תחשפו לתופעות מדהימות כמו טלפתיה, קריאת מחשבות, מנטליזם ועוד, תהיו שותפים ביצירת הקסמים החזותיים והמחשבתיים של אסף ותנסו למצוא את התשובה לשאלה הפשוטה: " איך הוא עושה את זה!"

מופעי בידור מיוחדים – אמן חושים לאירועים פרטיים ועסקיים – אסף סלומון

מחפשים מופעי בידור מיוחדים לאירוע חברה? אמן חושים לאירועים הוא פתרון מצוין ומקורי ומופע אמן החושים של אסף סלומון בנוי במיוחד לאירועים מסוג זה. במופע שלו אסף יושב עם הצוות שהזמין אותו ויכול לבנות את המופע בהתבסס על מידע שהמנכ"ל רוצה להעביר לעובדים בצורה יצירתית או לשלב מידע משעשע על העובדים וכדומה. באירועים פרטיים כמו יום הולדת, בר מצווה וכדומה אסף יושב עם בעל השמחה ומלמד אותו כמה קסמים שבעל השמחה מבצע לבד מול אורחיו! מופע אמן החושים של אסף סלומון הוא חוויה מיוחדת לכל המשפחה, מופע שרץ שנים רבות בכל הארץ ומשמח, מרתק ומרשים קהלים רבים במגזר הדתי חרדי ובמגזר החילוני.

יש הרבה מופעי בידור אבל יש רק מופע בידור אחד שהוא יותר מכך. אסף סלומון קנה את שמו בישראל כמוביל בתחום המנטליזם ומופעי אומנות החושים. הוא התפרסם כאמן החושים שחזה את תוצאות הבחירות בשתי מערכות בחירות וכאמן החושים שראיין והפעיל את קסמין המחשבתיים על אורחים ידועים במסגרת פינת הטלוויזיה שהייתה לו בערוץ השני.

"חוויית בידור לכל המשפחה – מופעי בידור מובילים לשנת 2021"

מחפשים מופעי בידור לעובדים שלכם? מופעי בידור שיתאימו לאירוע גדול כמו חגית בר מצווה? מופע אמן החושים של אסף סלומון הוא אחד המופעים המושקעים והמוערכים ביותר בתעשייה. מוזמנים לגלוש באתר ולקרוא חוות דעת והמלצות גולשים ולקוחות של אסף סלומון, אימהות, ילדים ואורחים באירועים של אסף שזכו לראות במו עיניהם את המופע המרתק והמבדר שכל מי שצופה בו לא יכול להישאר אדיש אליו בין האו ילד או מבוגר.

חייגו עכשיו להזמנת המופע! עקב הפסקת המופע בשל אילוצי הקורונה ב-2020 יש לשריין תאריך מראש לאירוע שלכם עבור כל שנת 2021. מוזמנים לחייג עכשיו ולשריין תאריך או לקבל מידע נוסף על המופע, למי הוא מתאים, מה יש בו בדיוק, במה הוא שונה ממופעי אומני חושים אחרים וכדומה. נשמח לענות על כל שאלה!

פותחים את 2021 עם מופע חושים מדהים – אסף סלומון

הצפי הוא שכבר בפורים ניתן יהיה לקיים אירועים ואם לא אז בקיץ ולכן מומלץ להזמין את המופע כבר עכשיו! ב-2020 לאסף היה את הזמן לעבוד על המופע, להכניס קטעים חדשים ולשדרג את המופע לקראת שנה זו שבעזרת השם תחזיר את כל אומני ישראל ואת התרבות הישראלית לפעילות שכל כך הייתה חסרה לקהל. אנו בטוחים שכאשר הקורונה תהיה מאחורינו נוכל לשוב לשמוח וליהנות יחדיו, זה במחיצתו של זה ללא פחד וללא חשש. לאורך כל הקריירה שלו אסף עסק בלשמח את הבריות ולהעניק להם חוויה יוצאת דופן בכל אחד ממופעי אמן החושים שקיים. אנו בטוחים שהוא ישוב לעשות זאת ברגע שהדבר יתאפשר וגם אתם תוכלו להגיע ולהיות נוכחים במופע מעורר ההשראה והמרתק של אסף סלומון אחד מאומני החושים המובילים במדינה לאורך שנים רבות!

5 יתרונות של מופע אמן החושים של אסף סלומון על פני מופעי בידור אחרים לאירוע שלכם:

מרתק – יש הרבה מופעי בידור טובים, אף אחד לא ממעיט בערכו של אף מופע בידור אבל מופע אמן החושים של אסף סלומון הוא הרבה יותר ממופע בידור בלבד. המופע מצליח לרתק את הקהל כי הקהל הוא חלק מהמופע עצמו! במהלך המופע הקהל חייב להיות מרותק כי הוא שחקם פעיל במופע!

מתאים גם לילדים וגם למבוגרים – יש הרבה מופעי בידור שאפשר להביא לאירוע כמו יום הולדת כמו קוסם, מפעילה וכדומה. הבעיה היא שהמופעים הללו מתאימים רק לילדים וההורים לא לוקחים חלק במופע אלא רק מחכים שהוא כבר ייגמר. לא כך הוא מופע אמן החושים של אסף סלומון. במופע של אסף ההורים נהנים אולי אפילו יותר מהילדים… רמת המופע והמורכבות שלו לא יכולים להשאיר אף הורה אדיש כי הם רואים דברים שהם עצמם לא מאמינים שהם קורים ורוצים לדעת איך זה קורה. לשלוף שפן מכובע זה נחמד אבל לנחש איזה ציור ציירת על דף בלי לראות אותו? זו כבר תעלומה מסתורית שאם כבר יש לך הזדמנות לפענח אותה, אתה תהיה מרותק למופע ותנסה להבין מה הולך בו בעצמך!

ערך מוסף – במופע אמן החושים של אסף סלומון לא רק מקבלים בידור אלא לומדים דברים חדשים, שומעים סיפורים ואנקדוטות ומקבלים הסברים מדעיים על מנטליזם, טלפתיה וכו'. אסף בונה מופעים לחברות הייטק וחברות אחרות המעוניינות להפיק ערך מוסף מהמופע בדרך יצירתית ולכן מופע אמן החושים של אסף סלומון הוא לא רק מופע בידור, אלא מופע עם ערך מוסף מיוחד במינו!

חוויה מהפנטת  – מופע אמן החושים של אסף סלומון מספק חוויה מהפנטת ויוצאת דופן המשלב מסתוריות עם מדע, קוסמות עם מנטליזם ויוצרת שעה וחצי של עולם אחר, קסום ומיוחד שכל אחד בקהל לא רוצה שתיגמר.

נשמע מעניין? מוזמנים לקרוא על כך עוד באתר, לעבור על המלצות וחוות דעת של מי שהיה באירוע ובמופע אמן החושים, לראות תמונות ולצפות בסרטונים מהופעות קודמות של אסף סלומון.

רוצים להזמין מופע? מהרו לשריין תאריך לשנת 2021 לפני שכל התאריכים נתפסים בשל העומס שנוצר לאחר ההפסקה שנכפתה על המופע בשנת 2020. נתראה במופע!

דילוג לתוכן