אמן חושים וטלפתיה אסף סלומון מופע טלפתיה למבוגרים

מופע טלפתיה למבוגרים

הנטייה הטבעית של רוב האנשים היא לשייך מופעי קוסמות לקטגוריית 'הפעלות ילדים', אך בשנים האחרונות המגמה השתנתה וכיום רבים מזמינים מופעי קוסמות למבוגרים. אם גם אתם מעוניינים באטרקציה מיוחדת למסיבת יום הולדת, מסיבת פרישה או כל אירוע חגיגי אחר, מופע קסמים / מופע טלפתיה למבוגרים הוא המילה האחרונה בתחום הבידור.

מופעי טלפתיה למבוגרים

המפעיל הראשי של מופע קסמים למבוגרים הוא הקוסם. קוסם הוא אמן חושים או כפי שרבים מכנים אותו אמן תעתועי חושים. אמנם ילדים מהווים קהל יעד נוח וזאת משום התום והאמונה המוחלטת שלהם בכל דבר אותו הם רואים ללא השגות או גבולות, אך בסופו של דבר גם מבוגרים נהנים מעולם הקסמים וזאת משום היכולת של הקוסם להדהים בכל מיני להטוטים ומשחקי תעתועים שמובילים גם מבוגרים לתדהמה מוחלטת, הנאה משחררת ופעמים גם אתגר שכלי.

בוחרים את הקוסם שלכם

בחירת קוסם למבוגרים צריכה להיעשות לאחר בדיקה מדוקדקת של הכשרתו, ניסיונו, המוניטין שלו והרזומה המקצועי שלו. יש קוסמים שמציעים מופע קסמים למבוגרים ואילו אחרים מופעים המיועדים לילדים. יש קוסמים בעלי ניסיון בהופעות למגזר הפרטי ואילו אחרים בעלי מוניטין מוצלח בהופעות המיועדות לסקטור העסקי הכולל ארגונים וחברות.

כמו כן, יש קוסמים בעלי ניסיון בהתאמת התוכן לכל קהל יעד, דבר שכולל גם את המגזר הפרטי והסקטור העסקי, ילדים, בני נוער ומבוגרים. טרם בחירת קוסם למבוגרים חשוב לוודא שאותו אמן חושים מתאים את תכני המופע לבקשותיו המיוחדות של הלקוח ולקהל האורחים המוזמן להופעה. בנוסף, רצוי שאותו קוסם למבוגרים בו בוחרים יהיה חבר באמ"י ובאגודת הקוסמים הישראלית. כניסה לאתר האינטרנט של הקוסם תעזור להבין מה הוא מציע ובהתאם להגיע להחלטה האם אכן כדאי לבחור בו.

מה המופע המתאים לכם?

יש שני סוגים עיקריים של מופע טלפתיה למבוגרים. הראשון הוא מופע קסמים למבוגרים הכולל גם קסמים וגם טלפתיה. כאן מדובר על הופעה בה אותו קוסם למבוגרים עובר בין מוקד אחד לשני בקהל ומשתמש בפריטים יומיומיים של האורחים לביצוע הקסמים. הסוג השני הוא הופעת מנטליזם למבוגרים, כלומר הופעה בה אמן החושים קורא את מחשבותיהם של האנשים שמתנדבים למשימה. חשוב לקחת בחשבון שקוסם למבוגרים, בדיוק כמו כל אמן אחר אינו צריך להיות מומחה אך ורק בתחום אותו הוא מייצג אלא נדרש ממנו להיות גם מפעיל ומנחה וזאת על מנת שכל מי ששוכר את שירותיו יוכל ליהנות מהנחייה דינאמית ומהנה של מופע קסמים סוחף, מצחיק ומסקרן. מופע קסמים למבוגרים שישאיר חוויה בלתי נשכחת על כל אחד מהאורחים.

לסיכום, נכון להיום בעלי עסקים וחברות מזמינים קוסם מבוגרים לאירועי גיבוש וכיף לעובדי ומנהלי החברה ואנשים רבים מזמינים מופע קסמים למבוגרים למסיבות יום הולדת, מסיבות פרישה לגמלאות, מסיבות נישואין ואירועים מהנים נוספים בהם מעוניינים לשלב מופע קסמים וטלפתיה מרתקים או הופעות קלוז אפ מהפנטות.

מופע קסמים למבוגרים – כי גם למבוגרים מותר ליהנות..

דילוג לתוכן