אמן חושים וטלפתיה
אסף סלומון מופיע בתחום הקסמים והטלפתיה כ-10 שנים, אסף חבר באגודת הקוסמים הישראלית ובאמ"י - ארגון אמני ישראל. כיום, אסף מופיע בפני ילדים ומבוגרים החל מהופעות פרטיות ועד לערוצי טלוויזיה שונים הופעת קלוז אפ (קסמי תקריב)וטלפתיה-קריאת מחשבות - אסף מפגין בהופעות אלו יכולת טלפתית מדהימה.ההופעה היא באינטראקציה מלאה עם הקהל
סוגי הופעות
הופעות למבוגרים
הופעות לנוער
שבתות בר מצווה ובת מצווה
חתונות
ימי הולדת
אירועים לארגונים וחברות
מנחה אירועים
Menu
אסף סלומון
אמן החושים שהדהים את כל המדינה כאשר ניבא מראש את תוצאות בחירות 2019

מופע קלוז אפ על חושי

הופעות קלוז אפ – בשמם העברי קסמי תקריב – מופע זה הינו מופע אינטימי – הוא נעשה כמעבר בין אנשים/קבוצות קטנות כאשר הכל קורה ממש מתחת לאפם של המשתתפים.
במופע זה אסתובב בין האנשים אקרא את מחשבותיהם, ואפיג להם את השעמום ע”י קסמים המתבצעים – בעזרתם חפצים פשוטים כגון מטבעות, מזלגות, קלפים, מפיות וכל דבר הנמצא בסביבה.
מופע קלוז אפ – מומלץ לאירועים כגון חתונות, בר מצוות, בריתות ,קבלות פנים, אירועים חברתים, השקת מוצר חדש בחברה, כנסים, חתונות, בר/בת מצווה, ולכל אירוע אחר

הופעת קלוז אפ – הינה מופע קסמים באמצעות דברים בסיסיים, כגון קלפים,מטבעות, גומיות,חבלים, גפרורים וכו’.

קסמים אלו נקראים קסמי קלוז-אפ משום שהם מתבצעים לפני קבוצות קטנות – כך שהקהל ממש רואה וחש כל מה שקורה סביבו.

אסף הקוסם יסתובב בין האורחים בשעת קבלת פנים ידהים אותם ויכניס אותם לאווירה הקסומה, כמו כן אסף יזהה את “המשועממים” יגיע אליהם ויפיג מעליהם את השיעמום.

אמן החושים והטלפתיה אסף סלומון – מומחה ביצירת קשר עם קהל – הן מתחום הקסמים והטלפתיה והן מלימודיו האקדמאים במנהל עסקים עם התמחות בשיווק.

מופע close-up – מופע קסמי תקריב – במופע זה אסף מסתובב בין השולחנות, מופע זה בד”כ נערך לקבוצות קהל מצומצמות , מפתיע ומדהים את הנוכחים בקסמים/קטעי טלפתיה  – מה שמיוחד במופע זה  – שכל הדברים קורים ממש מתחת לאפם של הנוכחים!


בד”כ במופע “קלוז-אפ” נעשים קסמים עם אביזרים פשוטים כגון קלפים, מטבעות, כפיות – כן כן כפיות… ( תוכלו לצפות באסף מכופף כפית בעזרת כח המחשבה בלבד !!) , מופע זה משולב בהומור רב!

אסף יחפש את האורחים המשועממים – ויפיג מהם את השעמום בקלילות.

מופע “close-up” מתאים לקבלות פנים, לבר/ בת מצווה, הרמת כוסית, חתונה, וכל אירוע משמח אחר,

אם ברצונכם להוסיף מימד חוויתי לאורחים שלכם  – אסף ישמח לסייע לכם ולעשות זאת עבורכם !

מומלץ לשלב באותו ערב גם  את מופע הטלפתיה – מופע על חושי

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Call Now Button
צרו קשר
close slider
גלילה לראש העמוד
WhatsApp chat
דילוג לתוכן