אמן חושים וטלפתיה אסף סלומון קוסם דתי קוסם לאירועים במגזר הדתי

קוסם דתי, קוסם לאירועים במגזר הדתי

אסף סלומון, אמן חושים וקוסם דתי מהטובים בארץ, הופיע ברחבי הארץ ובעולם ובעל פינה בערוץ 2.

כבר הגעתי לכל כך הרבה אירועים בתור קוסם לאירועים, תתפלאו אפילו יצא לי להופיע גם לקהל דרוזי, וערבי.

לכל סוג של קהל יש את הדגשים שלו – ועל כן חשוב לקחת אמן – קוסם שידע לכבד את הקהל, שידע להבין אותו. כפי שאתם יודעים אני קוסם דתי – מופיע רבות במופעי קסמים לציבור הדתי והחרדי, אך תתפלאו המון פעמים הופעתי באירועים של אנשים אשר רחוקים לגמרי מהדת – אתם שואלים בטח מדוע?

מדוע שהורים חילונים יזמינו לאירוע יום הולדת של בנם/ביתם קוסם דתי? התשובה היא פשוטה – מעבר לזה שקוסם דתי הוא מבין מה מותר ומה אסור בהופעות בתחום הדת, הוא גם יודע לשמור על פיו, וחס וחלילה לא לפלוט "בטעות" או "שלא בטעות" קללה או מילה לא יפה לאחד ממשתתפי יום ההולדת.

מסיבה זו גם הורים לא דתיים, מעדיפים לקחת קוסם דתי – שמגיע עם אוצר מילים קצת שונה מאמן אחר – איך נאמר שפה יותר נקייה ועל כן על קוסם דתי שאפשר לסמוך עליו. אז דיברנו למה גם קהל שאינו שומר תורה ומצוות יעדיף קוסם דתי – אך בכל זאת מה מאפיין קוסם דתי? כפי שציינתי קוסם דתי – מכיר את מגבלות הגזרה – יודע מה מותר ומה אסור לדוגמא בהופעותיי כקוסם דתי – אני לא אשמיע מוזיקה בה שומעים אישה שרה.

אני לא אגיע עם עוזרת ( אלא רק עם עוזר), לכן כאשר אתם מתכננים אירוע לקהל דתי – אם אתם מזמינים קוסם דתי – כמעט תמיד אין לכם מה לחשוש מעניין זה.. שמירת נגיעה – כקוסם וכאדם דתי – אני מודע להלכות של שמירת נגיעה ועל כן יש להקפיד גם על דבר זה . בד"כ בהופעות מול ציבור דתי – אני גם מציג ומלמד קסם אחד על מנת להראות שהכל מבוסס על טריקים ואחיזת עינים וחס ושלום לא כוחות על טבעיים. יש עוד המון הלכות ודגשים בהופעות כקוסם דתי שתקצר היריעה מלהכיל… לסיכום לא משנה אם אתה דתי, חרדי, חילוני, או אפילו דרוזי או ערבי – כדאי ורצוי להזמין קוסם דתי – תהיו בטוחים שהוא ידע לכבד כל אחד ואחד.

דילוג לתוכן