קוסם לבר מצווה

סוף סוף זה קורה: הילד המקסים שלכם הגיע לגיל 13 ואתם ההורים הנרגשים, רוצים לחגוג לו עם אירוע מושלם עם כל בני המשפחה והחברים. אחת הדרכים להפוך את האירוע לכזה, היא לשלב בו מופע שירתק את הקהל, יצחיק יקסים ובעיקר – ייתן לילד בר המצווה הרגשה שאין כמו החגיגה שלו.

מופעים כמו ריקוד או סטנדאפ ואלמנטים אחרים, לרוב מיצו את עצמם והם נוטים לחזור בהרבה מהחגיגות. לעומת זאת, מופע קסמים לב-מצווה ישאיר את הקהל מרותק והמום, שמן הסתם ימשיך לחשוב על המופע הקסום גם לאחר שייגמר ויהפוך את חגיגת בר המצווה לבלתי נשכחת. אילו עוד יתרונות יש בהזמנת קוסם לבר מצווה?

החברים של הילד נהנים כפליים..

גילאי 12 עד 14 הם סוג של "קו תפר" בין תקופה הילדות והבגרות. ילדים בגילאים אלו לרוב כבר משתעממים ממופעי ריקוד או משחקים שונים, אך מצד שני גם לא בשלים מספיק ליהנות מפעילויות שיעניינו מבוגרים, כמו הרצאה מעניינת או סדנאות שונות. תחום הקוסמות ואמנות החושים מתאים בדיוק לילדים בגילאים האלו, שלרוב יושבים מרותקים לנעשה, מחכים בקוצר רוח להשתתף במופע וחושבים עליו עוד זמן רב לאחר שנגמר. 

בנוסף, קוסם לבר מצווה בד"כ ניחן בחוש אוהד לילדים, ויודע להנגיש להם את המופע בצורה חווייתית מסקרנת ומהנה במיוחד.

גם המבוגרים נהנים

כן כן – למרות שהם "כבר לא בגיל" או סקפטיים לגבי רמת העניין שמופע כזה יכול ליצור אצלם – אתם יכולים להיות בטוחים שגם אם בוחרים לשבת מאחורה – הם מתעניינים לא פחות.. 

המבוגרים נחשפים לרוב לעולם אמנות החושים מתוכניות שונות בטלוויזיה, אבל לראות מופע של קוסם בלייב – בהחלט יכול להלהיב אותם מאוד, בכל גיל. בנוסף, קוסם איכותי יביא איתו תרגילים וקסמים שלא נצפו בשום מקום אחר, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שגם שאר האורחים לא ירגישו מקופחים וייהנו גם לקחת חלק במופע המרתק.

אמן חושים וטלפתיה אסף סלומון קוסם לבר מצווה

השתתפות פעילה מצד הקהל

בניגוד למופעים מסוגים אחרים, בשביל קסמים – צריך אנשים, וקוסם איכותי לבר מצווה יוכל לבנות מופע שהלא נשאר רק פרונטלי – אלא משתף את קהל האירוע באופן פעיל: ילד בר המצווה וחבריו יוזמנו לבימה לביצוע קסמים שונים ביחד עם הקוסם, שייתן הזדמנות גם לאנשים נוספים באירוע להגיע ולהשתתף בקסמים ויאתגר את קהל האורחים עם קסמים שונים שיותירו אותם מסוקרנים מאוד. 

האורחים יצאו מרוצים: הם גם זוכים למופע מרהיב, וגם משתתפים פעילים בו!

זה לא נגמר עד שזה לא נגמר

בעוד שהאינטראקציה עם האמנים במופעי ריקוד, סטנדאפים או כישרונות אחרים, נוטה להסתיים עם סיום המופע, ישנם קוסמים רבים בחגיגות בר מצוה שניחנו בחוש ידידותי מפותח ומאפשרים לאורחים לשוחח עימם לאחר המופע, לדבר על הקסמים השונים וליצור היכרות נעימה עם המוזמנים.

אמן ש"יורד אל הקהל" נותן הרגשה טובה גם לילד בר המצווה והוריו, ששמחים לראות את הקהל נהנה בחברתו של האמן שהזמינו .

אסף סלומון – כל היתרונות באמן אחד

אם גם אתם מתכננים אירוע בר מצווה או בת מצווה קרוב, כדאי לא להסתפק ברשימה חלקית: אסף סלומון, הקוסם שנחשב לכוכב עולה בשמי אמנות החושים, יכול להפוך את האירוע שלכם לחגיגה חד-פעמית, עם מופע שידהים אתכם ואת כלל האורחים, או בקיצור  – לעשות קסמים. זכרו – בר מצווה היא אירוע של פעם בחיים. אם גם אתם רוצים לתת לילד שלכם חוויה של פעם בחיים – צרו קשר ותיהנו ממופע מרהיב ובלתי נשכח.