אמן חושים וטלפתיה אסף סלומון קוסם לחברות

קוסם לחברות

קיימות סיבות שונות ומגוונות המעודדות אותנו בעלי העסקים או אלה האחראים על גיבוש הצוותים השונים בחברות ליצור ימי כייף, ימי גיבוש, כנסים מקצועיים ושאר ערבים עבור האנשים שעובדים  בארגון ומהווים כמובן את ההון האנושי האחראי בין השאר על הצלחתה של החברה והנעת התהליכים שמתרחשים בה יום ביומו. כן הרי כולנו עובדים קשה, יום ביומו ולפעמים אין מה לעשות חייבים לעשות פאוזה, לגרום לאנשים שאחראים על הצלחתה של החברה או הארגון ונותנים את הנשמה שלהם יום אחרי יום כי אנו מעריכים את העבודה הקשה. יום גיבוש, יום כייף לעובדים או אפילו יום מקצועי בו אנו מעבירים תכנים חשובים יכולים לעבור בצורה קצת אחרת, קצת שונה שתגרום לכולם להרגיש כי אכן אנו מעריכים את העבודה, ההשתדלות והאחריות המוטלת על כתפיהם יום אחרי יום.

אז אם גם אתם מחפשים דרך יוצאת דופן לקרב בין הצוותים, לשבור את השגרה, ליצור גיבוש ואיחוד בין אנשים בארגון שלכם אחת הדרכים היותר מוצלחות לעשות זאת היא באמצעות קוסם לחברות. אני אסף סולומון- קוסם ואמן חושים בעל יכולות ליצור אינטרקציה חיובית על ידי שימוש בטכניקות מגוונות מעולם הטלפתיה. המופע שלי יוצר פליאה וכמובן שכל המשתפים בקהל לוקחים בו חלק פעיל כך שקל לשבור את הקרח וליצור אנרגיה בלתי רגילה שמורגשת באופן שקשה כמובן להסביר במילים. במופע תיחשפו למצבים חד פעמיים ואין לי ספק שתצאו ממנו עם הרבה שאלות, תהיות ותחושה של סיפוק ושביעות רצון.

קוסם לחברות – איך זה עובד?

אז קודם כל חשוב להבין מה מטרת האירוע כי יש כל מיני סיבות שבעקבותיהן אנו בוחרים לרכז את העובדים שלנו בחדר אחד בין אם זה גיבוש שיאפשר לכל העובדים שלא מכירים אחד את השני להכיר קצת יותר טוב, שבירת שגרה אחרי תקופה עמוסה שהייתה במשרד וגרמה לכולם להיות מתוחים, לחוצים ואולי גם קצת עצבניים וכן גם העברת מסרים מסוימים שכמובן עדיף להשאיר לשלב היותר מאוחר של האירוע- אלו ועוד יכולים להשתלב נפלא עם קוסם ואמן טלפתיה. אז אחרי שהבנתי את המטרה לשמה כולם מתכנסים, אני יכול לבנות את המופע בצורה התואמת את המטרות שלנו. לאורך השנים חקרתי את עולם התת מודע מה שגרם לי להצליח לבנות מופע ייחודי שישאיר את העובדים שלכם פעורי פה. האנרגיה כמובן מורגשת לאורך כל הערב. אני עושה שימוש במגוון אביזרים שהופכים את האירוע לעוד יותר מיוחד. אז אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם ממש כאן למטה ועוד פרטים יגיעו ממש בקרוב.

דילוג לתוכן