אמן חושים וטלפתיה
אסף סלומון מופיע בתחום הקסמים והטלפתיה כ-10 שנים, אסף חבר באגודת הקוסמים הישראלית ובאמ"י - ארגון אמני ישראל. כיום, אסף מופיע בפני ילדים ומבוגרים החל מהופעות פרטיות ועד לערוצי טלוויזיה שונים הופעת קלוז אפ (קסמי תקריב)וטלפתיה-קריאת מחשבות - אסף מפגין בהופעות אלו יכולת טלפתית מדהימה.ההופעה היא באינטראקציה מלאה עם הקהל
סוגי הופעות
הופעות למבוגרים
הופעות לנוער
שבתות בר מצווה ובת מצווה
חתונות
ימי הולדת
אירועים לארגונים וחברות
מנחה אירועים
Menu

אסף סלומון

אמן החושים שהדהים את כל המדינה כאשר ניבא מראש את תוצאות בחירות 2019

קוסם ליום הולדת – קוסם לילדים

קוסם ליום הולדת – קוסם לילדים

לילד/ לילדה יש יום הולדת בקרוב? אתם בטח רוצים שהוא וחבריו ייהנו מהמסיבה שאתם מתכננים עבור/ה.

אז אם אתם רוצים להיות בטוחים בהצלחת האירוע  – כדאי להזמין קוסם ליום הולדת

קוסם ליום הולדת לילדים

בהופעותי בתור קוסם לילדים בימי הולדת אני דואג שחתן/כלת השמחה יהפכו לקוסמים ליום אחד, הם עוזרים לי לבצע את הקסמים – כי בלעדיהם הקסמים פשוט לא מצליחים!

אני מביא איתי ניסיון של מעל ל-15 שנה בהופעות כ-קוסם ליום הולדת. ניסיון זה מקנה לי הבחנה בין הגילאים השונים שכן קוסם ליום הולדת לגיל 4 שונה מקוסם ליום הולדת לגיל 9 הן מבחינת הקסמים הנעשים והן מבחינת תוכן המופע.

לאחר אינספור הופעות כקוסם לילדים ולאחר פינה שקיבלתי בערוץ 2 בה כמידי שבוע אני מתארח ומציג קסמים  – אני יכול לספר לכם שמצאתי את הנוסחה המנצחת להגיע ללב ליבו של כל ילד’/ילדה שחוגגים יום הולדת.


קוסם לילדים – איך זה עובד?

בתור קוסם לילדים, כאשר אני מגיע ליום הולדת בו אני מופיע – אני נפגש עם החתן/כלת השמחה – מראה לו/ה קסם קטן ובעצם שובר את הקרח, בד”כ אני גם מלמד את החוגג/ת קסם אשר הם מבצעים מול כולם לבד, דבר זה מעבר לשבירת הקרח מקנה לילד/ה תחושת ביטחון שהינה גם הוא נהפך לקוסם!

כמעט תמיד לאחר המופע אני שומע את החברים של החוגג/ת באים אליו/ה ושואלים אותו/ה איך עשית את הקסם הזה? הוא ממש ביצע את זה טוב כנראה…  מזה למדתי – שברגע שנותנים לילד/ה הזדמנות והוא פתאום רואה שגם הוא מצליח לחולל ניסים , נפלאות, ו…קסמים  – דבר זה מקנה לו ביטחון אישי רב

קוסם לימי הולדת – מה במופע?

ישנם מופעי קסמים – בהם הקוסם מבצע את הקסמים על הבמה – ללא שיתוף הקהל. מופע הקסמים שלי שונה ממופעי קסמים אלו – אני שם דגש על שיתוף הקהל , אני חושב שקוסם לילדים במיוחד קוסם לימי הולדת שהוא טוב במה שהוא עושה הוא –  קוסם שמעבר לקסמים שמבצע משתף את הקהל ולכן אין הבדל בין אירוע  מצומצם כמו  יום הולדת , לבין אירוע גדול –  החברים של חתן/כלת השמחה משתתפים באופן פעיל במופע!

אם חשוב לכם מופע בו לבן/בת שלכם יהיה חלק מרכזי – אשמח לסייע לכם.

אז אם גם אתם חפצים בהצלחת יום ההולדת של הבן/הבת –  קוסם לילדים זה הפתרון..

 ואם קוסם לילדים אז כדאי קוסם עם ניסיון של שנים כמו אסף הקוסם  שבין רגע יעשה שמח.

בואו ללמדו עם אסף מפינתו הקבועה בערוץ 2 קטעי טלפתיה וקסמים – לעשות עם הילדים

.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Call Now Button
גלילה לראש העמוד
WhatsApp chat
דילוג לתוכן