אמן חושים וטלפתיה אסף סלומון קוסם ליום הולדת 5

קוסם ליום הולדת 5

יום הולדת הוא יום של שמחה. בכל שנה, כאשר יום ההולדת של ילדנו מתקרב, אנו מחפשים דרכים חדשות, רעיונות יצירתיים ואטרקציות שימלאו את הצורך של כל ילד וילדה לחגוג, לשמוח, להתרגש ולהרגיש שזה היום שלהם, היום בו כל החברים והחברות חשבו על מתנה והגיעו במיוחד כדי לחגוג לילד שלנו.

קוסם ליום הולדת 5 – מהן האפשרויות?

אז נכון, מגוון האפשרויות בעולם בו אנו חיים הוא רחב ויש המון אופציות שאנו יכולים לבחור ולשלבן ביום ההולדת. אך יש פעילות שתמיד הייתה ותמיד תישאר משהו מיוחד – קוסם ליומולדת.

קוסם ליומולדת יכול להיות הפעילות המושלמת לגילאי 5,6 ואפילו 7-9. מדוע?

  • מעורר סקרנות – קוסם ליום הולדת 5 זאת אטרקציה נהדרת. זה נכון שילדים מטבעם הם קהל סקרן שרק רוצה לדעת עוד ועוד, שואל שאלות ומתעניין בכל מה שקורה. קוסם ביום הולדת גורם בקלות לכל הילדים להתרכז בפעילות שתוכננה מראש ומעורר את סקרנותם עוד יותר מבדרך כלל לגבי מה הקסם הבא שהולך להתרחש. בחירת קוסם ליומולדת היא בחירה שלמעשה תחגג את המחשבה, תגרום לילדים לשאול שאלות ותפעיל את היצירתיות שלהם בצורה מדהימה.
  • השתתפות מלאה -כמעט כל ילד ירצה לקחת חלק בחוויה המופלאה של יצירת קסמים. מהרגע שהילדים יראו את הקוסם בחדר, הם מיד יחכו לתור שלהם. זה הזמן ליצור אינטרקציה בין הילדים ולהחזיר את הבסיס לתקשורת טובה שזה בדיוק מה שפעילות עם קוסם עושה לקבוצת הילדים.
  • צחוק מתגלגל – ילדים אוהבים לצחוק וכשמשהו מצחיק אותם, הם צוחקים ללא הפסקה במאין התרגשות ותמימות שקשה להסביר במילים. קוסם שמופיע ביום הולדת הוא לא רק קוסם, הוא אומן שיודע לעבוד עם ילדים, יודע איך לגשת אליהם, איך לדבר איתם ובקיצור איך להפוך את יום ההולדת לחוויה בלתי נשכחת.

אם אתם רוצים ליצור יומולדת מפתיעה, מעניינת, מרתקת שתגרום לכל הילדים להיות חלק בלתי נפרד מהפעילות בחרו את אסף סלומון – אמן על חושי שהופך את יום ההולדת לחוויה ייחודית, יוצאת דופן עם מגוון של הפעלות. שאתם חושבים על אטרקציה לגילאי 5 – קוסם ליום הולדת 5 זוהי הפעילות המושלמת 🙂

ביום ההולדת אסף יקרא את המחשבות של הילדים, יפתיע אותם עם תרגילי מחשבה ויחשוף בפניהם מגוון של קסמים מעוררי פליאה. אסף סלומון שם את נסיך או נסיכת היומולדת במרכז והופך את היום הזה למיוחד ובלתי נשכח עבורם.

אולי גם יעניין אתכם:

דילוג לתוכן