אמן חושים וטלפתיה אסף סלומון קוסם ליום הולדת 8

קוסם ליום הולדת 8

יום הולדת 8 זה יום הולדת מיוחד במינו, יום של חגיגה גדולה מאין כמותה, תקופה מהנה של ילדות אך גם של בגרות. אחת החוויות המהנות ביותר במהלך ימי הולדת היא הופעה של אמן אורח, והאמן המלהיב ביותר הוא לא אחרת אלא קוסם ליום הולדת. אסף סלומון יוצר עבור הילדים שלכם חלומות ומגשים עבורם פנטזיות, עם הפעלה ייחודית ומלאה בחוויות וגירוי החושים, כך שאף אורח, ילד או מבוגר, לא ישכח את המופע המלהיב והמהפנט. אסף סלומון הוא לא רק קוסם, אלא אמן חושים מוכשר וידוע לרוב, הוא הופיע מלפני אלפי אנשים, שכל העיניים נשואות אליו, כולם נשארו בפה פעור וחוו חוויה מהנה ביותר.

קוסם ליום הולדת 8 ?

אין ספק כי המילה קוסם תשכנע את כל הילדים להגיע ליום ההולדת, מאחר שהם יודעים כי מצפות להם הפתעות מטורפות של קסמים מהפנטים וקריאת מחשבות שתשאיר אותם בתדהמה. אסף סולומון נפנק את הילדים במגוון פעילויות דינאמיות, כך שהם לא רק יגיעו למופע בו הם יושבים ומסתכלים, אלא לחוויה אינטראקטיבית שתאפשר להם להוציא את האנרגיות וליהנות מכל רגע יחד עם החברים שלהם. בכדי להיות מסוגל להשתלט על אינספור ילדים פעלתנים, צריך שיהיה לך חוש שישי מחודד, שיאפשר לך לקלוט היטב מול מה אתה עומד, אסף סלומון ניחן בחוש הזה, בעזרתו הוא מצליח לרתק את הילדים ולגרום להם להשתתף בהופעה מתחילתה ועד סופה.

מאמר נוסף בנושא:

אמן חושים

אז אם גם אתם מחפשים דרך מעולה ויצירתית לחגוג יום הולדת 8, קוסם שהוא אמן חושים זו דרך נפלאה לאפשר הן למבוגרים והן לילדים ליהנות מהופעה יוצאת מין הכלל, בה הם נשאבים לעולם הרפתקאות מרתק כמעט כמו באגדה קסומה. אסף סלומון הוא אמן על חושי עסוק מאוד, לכן חשוב להזמין אותו מספיק זמן קודם לפני התאריך המיועד, כך שתהיו בטוחים כי הוא יגיע ליום ההולדת של אחד הילדים שלכם. ברגע שתנפיקו את ההזמנות לחגיגה הגדולה, אל תשכחו לציין כי אסף סלומון הוא אחד האטרקציות באירוע, כי כך תזכו לקולות שאגה וכמובן לנוכחות מלאה של כל הילדים וכמובן גם של ההורים שלהם. לא לכל ימי ההולדת ההורים ששים להגיע, אך ליום הולדת מסוג זה, ההורים ירצו להגיע ולראות את התופעה המדהימה, לחוות חלק מהחוויה שהילדים חווים ואולי אפילו לזכות בקריאת מחשבות מקרית ומדויקת להפליא.

דילוג לתוכן