קוסם לימי הולדת בחולון

קוסם לימי הולדת בחולון – הכירו מקרוב את מופעי הקוסמים ואמני החושים

מחפשים הפעלה מעניינת ליום ההולדת של הבן/הבת? הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות תכירו מקרוב את אחד המופעים המרתקים ביותר שיבטיחו לילדים שלכם ולכל חבריהם אירוע בלתי נשכח. אז לפני שאתם ממהרים להזמין מתנפחים או דוכנים שונים – הכירו את אסף סלומון, קוסם לימי הולדת בחולון. חשוב להדגיש כבר בפתיחת הדברים כי אסף סלומון מציע את שירותיו גם בתור אמן חושים בחולון, כך שהמופע שלו כולל אלמנטים מרשימים במיוחד. מכירים בעל פה את כל הטריקים של מופעי הקסמים? אסף סלומון יצליח להפתיע אתכם עם לא מעט אלמנטים הכוללים ניחושים מדויקים, קריאת מחשבות והעברת מידע ללא מילים. הורים רבים שבחרו להזמין את אסף סלומון בתור קוסם לימי הולדת בחולון מדווחים על מופע מרשים שהצליח לרתק גם אותם.

אז מה ההבדל בין מופע קסמים לבין מופע של אמן חושים? ההבדל המרכזי והמשמעותי ביותר!

אסף סלומון מציע את שירותיו בתור קוסם לימי הולדת בחולון, אמן חושים לבר מצווה ואמן חושים לשלל אירועי מבוגרים. אז אם גם אתם מתכננים ערבי חברה, אירועים חברתיים או ערבי גיבוש, אסף סלומון ידע להתאים עבורכם מופע ייעודי לכל צורך. שנית, חשוב להכיר את כל ההבדלים המשמעותיים בין קוסם מקצועי לבין אמן חושים. אמן חושים מקצועי לומד להכיר היטב את אופן החשיבה האינסטינקטיבית של העומד מולו. היכרות עם החשיבה האינסטנקטיבית ופעילות התת מודע מאפשרת לו לתעתע בקהל ולייצר שלל אלמנטים הכוללים קריאת מחשבות, ניחושים מדוייקים והעברת מידע ללא מילים. לעומתו, קוסם מקצועי מתמקד בזריזות ידיים ובאלמנטים הכוללים אביזרים פיזיים הכוללים כיסים נסתרים או קלפים נדבקים.

אסף סלומון ושלל מופעיו – הכירו את אמן החושים שמצליח לרתק כל קהל בכל גיל

חושבים להזמין קוסם לימי הולדת בחולון? חשוב שתכירו חלקים מרכזיים בכל מופעיו של אסף סלומון. כפי שציינו מעלה, מעבר לשירותיו בתור קוסם לימי הולדת בחולון, אסף סלומון מציע שירותים בתור אמן חושים מקצועי. איך הוא מצליח לקרוא מחשבות או להעביר מסרים ללא מילים? ישנן לא מעט שיטות לכך, בחרנו עבורכם את השיטות המרכזיות ביותר.

שימוש בתת מודע – כך ניתן לעקוף את המודע ולהחדיר מסרים ישירות לתת מודע

השיטה הראשונה היא החדרת מסרים לתת מודע ללא הבחנת המודע כלל. אמן חושים בחולון לומד להכיר את מגבלותיו של המודע לעומת יכולותיו של התת מודע, מה שמאפשר לו להגיע לתת מודע בלי שהמודע יבחין בכך. איך עושים את זה? אחת השיטות השכיחות ביותר היא הדבקת תמונות קטנות הכוללות מילים, מספרים או שלל תכנים שנועדו לשרת את המופע. התמונות הקטנות אינן נקלטות במודע של הקהל, אך התת מודע קולט אותן היטב. במצב זה, המידע הוכנס למוח הקהל ללא ידיעתם, כך שברגע שהם יתבקשו לשלוף מספר, מילה או תמונה – אסף סלומון כבר ידע בדיוק מה הם צפויים לנחש. בעזרת שיטה פשוטה זו אמן חושים לבר מצווה בחולון מצליח לרתק קהל רב לזמן ממושך (כולל את ההורים והדודים המבוגרים).

הסחת דעת בלתי רצונית – כך אמן חושים מצליח לשלוט בריכוז שלכם

שיטה נוספת בעזרתה אמן חושים בחולון מצליח לייצר שלל אלמנטים מרשימים היא שיטת הסחת הדעת הבלתי רצונית. קוסם לימי הולדת בחולון מכיר את אופן פעילות תשומת לב הקהל, כך שהוא יודע לנצל אותה לטובת יצירת אלמנטים מרשימים במיוחד. אחת השיטות לעשות זאת היא למשוך את תשומת ליבם של הקהל באופן בלתי רצוני או נשלט על ידי תנועות גדולות, קולניות ומפתיעות. אסף סלומון יודע שתנועות גדולות, קולניות ומהירות ימשכו את תשומת לב הקהל באופן אינסטינקטיבי. איך הוא מנצל זאת במופעיו? תנועה גדולה וקולנית בצד ימין של הבמה מאפשרת לו לבצע שלל פעולות קטנות בצידה השמאלי של הבמה ללא הבחנת הקהל כלל. מספר שניות ללא הבחנת הקהל מאפשרות לו להכין את כל הנדרש להמשך מופע עוצר נשימה.

אל תתפשרו על פחות מאמן חושים מקצועי ליום הולדת הבן/הבת שלכם

אם לא די בכך, ישנם אמני חושים רבים המשלבים אנשי מקצוע מתחומם בקהל. שילוב מכרים לתחום בקהל מאפשר לקוסמים ולאמני החושים להשלים אלמנטים מורכבים במיוחד. אז אם גם אתם מחפשים קוסם לימי הולדת בחולון, אסף סלומון הוא התשובה עבורכם. אסף סלומון מצליח לרתק כל קהל בכל גיל למהלך ההופעה כולה. מעבר למופעי קסמים לילדים, הוא מציע עוד מבחר גדול של מופעים ייעודיים, לרבות מופעי אמן חושים לחתונות, מופעי אמן חושים לערבי חברה, מופעי אמן חושים לאירועי גיבוש חברתי ועוד.

דילוג לתוכן