קוסם למבוגרים

אם אתם עומדים לפני הפקת אירוע למבוגרים או לפני חגיגות ימי הולדת ואתם מעוניינים בערב חד פעמי – אני האדם הנכון להפיכת האירוע שלכם לאירוע בלתי נשכח. במהלך תכנון מוקפד הכנתי עבורכם מופע קסמים המשלב טכניקות טלפתיה ייחודיות יחד עם ניסיון של אמן חושים מקורי.


מי אני?

שמי אסף סלומון עוסק בתחום הקסמים, טלפתיה ומתרגל אמנות חושים למעלה מחמש עשרה שנים.  במשך שנות לימודיי את התחום פיתחתי ניסיון ותרגול רב במלאכת קסמים, טלפתיה ובבניית מופעי קוסם למבוגרים. כאדם דתי וכאומן דתי אני מתמחה בהתאמת תכני מופע קסמים לקהל בכל שכבות הגיל השונות. במופע אני משלב טכניקות טלפתיה וקריאת מחשבות ומעניק מופע מנטליסט מרשים.


קוסם וטלפת למבוגרים
אם אתם מעוניינים באירוע מעניין, מפתיע ומרשים מופע קוסם למבוגרים שלי יכול להיות פתרון מושלם עבור כל אירוע למבוגרים. ישנם קוסמים לימי הולדת אך אם אתם מחפשים מופע טלפתיה של אמן חושים מקצועי ומנוסה שירותיי – קוסם למבוגרים יוכלו להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח עבור כל המשתתפים.


קוסם למבוגרים: המופע!

במהלך מופע קסמים של קוסם למבוגרים אני משלב טכניקת מנטליסט – מנטליזם היא יכולת חשיפת פרטים על אדם באמצעות התבוננות בשפת הגוף ובמאפיינים חיצוניים שונים באדם. במהלך קבלת הפנים אני עובר בין השולחנות ומציג קסמי קלוז אפ תוך שימוש בחפצים יומיומיים. לאחר שהקסמתי אותם באופן אישי עוברים למופע המרכזי המרשים. במהלך המופע אני משלב טכניקת טלפתיה וקריאת מחשבות וחושף פרטים משעשעים על האורחים שלכם. אני מקפיד לתבל את מופע קסמים למבוגרים בהומור המתאים לאופי הקהל במופע.

יתרונות מופע קסמים וטלפתיה!

ישנם יתרונות רבים בהכנסת המופע שלי לתוכנית הערב שלכם. מופע קסמים של אמן חושים, טלפתיה וקסמי קלוז אפ יכול להפוך כל אירוע לאירוע ייחודי ומקורי. אם אתם מחפשים קוסמים לימי הולדת או קוסם למבוגרים תוכלו ליהנות ממופע קסמים שאני בונה ומכין במיוחד עבורכם ועבור הקהל שלכם.

 

מעוניינים בפרטים נוספים על מופע מנטליסט, קוסם למבוגרים או על מופע קסמים וטלפתיה? התקשרו כבר עכשיו למספר המופיע באתר.

[wonderplugin_gallery id="2"]