קוסם למבוגרים

מאתר האינטרנט, דרך המופע עצמו ועד התלבושות- מופע של קוסם למבוגרים יהיה שונה בתכלית השינוי ממופע של אותו קוסם בדיוק לילדים. תפיסת העולם המורכבת, היכולת לעבד ולקלוט מידע מהר יותר והיכולת להתרכז מובילה קוסמים רבים להתמקד באופן כמעט בלעדי במופעים למבוגרים ואפילו במופעים במגזר החרדי אפשר לראות קוסמים המשתלבים באירוע. אז איך קוסם למבוגרים יכול להרים את האירוע שלך? כל הפרטים במאמר הבא.

בדרך כלל, כאשר תפגשו קוסמים באירועים אשר מיועדים למבוגרים, כמו אירועים עסקיים, ימי הולדת ואירועים אחרים, תתקשו להבדיל בין הקוסם לבין יתר האורחים. אולי תטעו לחשוב שהוא חתן השמחה, אם מדובר בחתונה.

הסיבה היא שכשאנחנו חושבים על המילה קוסם, בדרך כלל עולה דמות לבושה בצבעוניות רבה ומגוונת ואילו קוסם למבוגרים לא צריך את כל הצבעוניות הזאת כדי למשוך את תשומת הלב והקוסם יופיע בדרך כלל בחליפת קוסמים מקצועית.

איך נראה מופע של קוסם למבוגרים

תשכחו מנוצות, שמיכות ואביזרים צבעוניים. מופעים של קוסם למבוגרים אמנם יכולים לסחוף בדיוק כמו מופעי קוסם לילדים, אך כאשר מופיעים מול מבוגרים אין צורך בכל הצבעוניות של הנוצות והבדים הצבעוניים. גם אין צורך בהוצאת שפנים מכובעים,

מה כן אפשר לראות במופע כזה? הרבה זריזות ידיים, מקסמים המצריכים מחשבה ועומק ועד מופעי חיתוך והיעלמויות  שבברור לא מתאימים לילדים.

 

אמן חושים וטלפתיה אסף סלומון קוסם למבוגרים

מה ההבדל בין קוסם למבוגרים לקוסם לילדים

מעבר לתלבושות, גם הקסמים עצמם עוברים התאמה לעולם המבוגרים. בעוד התפיסה של הילדים איטית והם לא מסוגלים להכיל קסמים מורכבים, הקסמים אשר מככבים במופעים לילדים כבר מורכבים הרבה יותר וכן, גם השפה משתנה, בהתאם לאופי האירוע ולמשתתפים בו. גם הקצב בקסמים למבוגרים עולה והקסמים הופכים להיות מהירים יותר, כך שדרוש ריכוז במהלך המופע. בנוסף, אם מוזיקה מלווה את המופע- גם היא תשתנה. אם המוזיקה באירוע לילדים תורכב ממקצבים קלילים, וקליטים, במופעים למבוגרים תהיה מוזיקה אפלה ודרמטית במקומות הנכונים ליצירת רושם עמוק.

להזמין קוסם למבוגרים שמתאים לכל אירוע

בין אם מדובר באירוע אינטימי אשר מורכב מקבוצת אנשים שמכירים היטב זה את זה ובין אם מדובר באירוע רב משתתפים שלא בהכרח מכירים אחד את השני, קוסם מנוסה כמו הקוסם אסף סלומון יכול להרים את המופע אשר יהפוך את האירוע לבלתי נשכח, בהתאמה אישית עבורך ובהתאם לאופי האירוע.

בנוסף, הקסמים יותאמו לאופי האירוע. אם מדובר על יום הולדת או אירוע משפחתי מצומצם כלשהו, קוסם מנוסה יוכל לאחר תחקיר מסויים להכניס אירועים משמעותיים בחיי המשפחה או חתן השמחה לתוך הקסמים עצמם, בהשתתפות פעילה של הקהל.

לא רק לחילונים- קוסם למבוגרים במגזר החרדי

נהוג לחשוב שחרדים לא אוהבים קסמים. בכתבי הקודש אמנם מופיעים איסורים רבים על קסמים ועשיית קסמים. אך גם במגזר החרדי על גווניו, מבינים שהקסמים אשר מבצע קוסם למבוגרים אינם הקסמים אשר כתבי הקודש מדברים עליהם, אלא מדובר יותר בקסמים של אחיזת עיניים ודמיון מודרך ולכן גם במגזר הזה הזמנת קוסם לאירוע הולכת וצוברת תאוצה כאשר ביותר ויותר אירועים יש מופעי קסמים שמתאימים את עצמם  לאירוע ולמגזר.

לסיכום, הופעה של קוסם למבוגרים שונה לחלוטין מהופעה של אותו קוסם לילדים. מדובר בהופעה מורכבת הרבה יותר, אשר מתאימה את עצמה לאופי האירוע ולאופי המשתתפים בו. הזמנת קוסם למבוגרים תהפוך את האירוע שלך לבלתי נשכח, כאשר המשתתפים יהיו חלק פעיל באירוע. הקוסם אסף סלומון מזמין אתכם ליצור איתו קשר ולהתאים מופע בלתי נשכח לאירוע שלכם.

אמן חושים ומנטליסט – קוסם למבוגרים

מופע קסמים – לאילו אירועים הוא מתאים?

מופע קסמים – לאילו אירועים הוא מתאים?

מופע קסמים - לאילו אירועים הוא מתאים? מה זה מופע קסמים ולאילו אירועים הוא מתאים? והאם הוא מתאים למבוגרים? כיום...

קוסם לחברות

קוסם לחברות

קוסם לחברות קיימות סיבות שונות ומגוונות המעודדות אותנו בעלי העסקים או אלה האחראים על גיבוש הצוותים השונים בחברות ליצור ימי...

איך לבחור קוסם למבוגרים?

איך לבחור קוסם למבוגרים?

איך לבחור קוסם למבוגרים? מופעי טלפתיה, קריאת מחשבות וקוסמות הפכו בשנים האחרונות לבילוי אהוב במיוחד על מאות אלפי ישראלים בני...

8 עצות לבחירת קוסם למבוגרים

8 עצות לבחירת קוסם למבוגרים

8 עצות לבחירת קוסם למבוגרים במציאות של ימינו, כל העת יש לנו אירועים משמחים , (לעתים כמובן יש גם רגעים...

אמן חושים ?קוסם למבוגרים? מה זה?

אמן חושים ?קוסם למבוגרים? מה זה?

אמן חושים ?קוסם למבוגרים? מה זה? לאחרונה אנו נתקלים בהרבה אנשים המציגים עצמם - כאמני חושים וכקוסמים למבוגרים. אתם בטח...

עוד על מנטליסט