אמן חושים וטלפתיה אסף סלומון קוסם מפורסם

קוסם מפורסם

עם הרבה סבלנות, עבודה קשה והתמדה אין סופית, הצליח בחור צעיר מבני ברק לבסס את מעמדו כאחד מאמני הטלפתיה והתחום העל-חושי הגדולים בישראל. למרות שלבחור הדתי החייכן טרם מלאו 35 שנים, ניסיונו בתור קוסם ארוך-שנים והחל עוד לפני גיל המצווה, כאשר הופיע בפני חברים וקרובים חדשות לבקרים. עד לשירותו הצבאי הופיע בעיקר בתור קוסם לילדים. אחרי הפוגה קצרה בשל שירותו הצבאי, חזר סלומון לקדמת הבמה, וכיום הוא מציג מופע קסמים ייחודי לכל הגילאים שסחף עשרות אלפי אנשים מכל רחבי הארץ.

גם אתם רוצים להצטרף לעולם שכולו הפתעות וריגושים מדהימים? הכירו את אסף סלומון – האיש שבכל רחבי הארץ נשבו בקסמיו המדהימים.

קוסם מפורסם אסף סלומון – הדרך לצמרת

מספר אירועים שונים לאורך הקריירה הענפה של אסף הובילו אותו למעמדו הרם בתור קוסם מפורסם ומוכר. 2012 תיזכר כשנה בה עשה את הפריצה הגדולה, כאשר הצליח לשבור את כוס הקודש בחופת חתונתו באמצעות כוח המחשבה בלבד. האירוע הועבר בשידורים חיים בערוצי הטלוויזיה והקנה לו מעמד של קוסם-על בקרב רבים. שנה לאחר מכן (ופעם נוספת בשנת 2016) חזה במדויק את תוצאות הבחירות לכנסת, כולל מספר המנדטים שתקבל כל מפלגה.

כיום, אסף מציג מופע ייחודי, מרהיב, שנון ומשעשע. אסף אינו מגדיר את עצמו קוסם לילדים כפי שהיה בשנים הראשונות על הבמה, אך לא זנח את הקהל הצעיר שחיבק אותו עוד מראשית ימיו. בין מופע קסמים לילדים למופע למבוגרים, משתתף סלומון בפינות קסם וטלפתיה בערוצים המסחריים. המופעים של אסף כוללים שיתוף קהל ומתאימים לקשת רחבה של אירועים – ימי הולדת, אירועי חברה, מסיבות סיום, חתונות ואירועים פרטיים ועוד. המופע של אסף אורך בין שעה לשעתיים וכולל אלמנטים מתחום ה"קסמי תקריב" והטלפתיה (מנטליזם).

זה מה שאנשים חושבים על אסף הקוסם…

רוצים לדעת מה אנשים שצפו באסף המדהים חושבים עליו? הנה לקט תגובות קצר: "הילדים ראו בו כוכב, המבוגרים נותרו מהופנטים מהיכולות הווירטואוזיות שלו", ריתק את האורחים והימם את כולם", "הוא הטוב מכולם! לא חדל להפתיע, לרתק ולהקסים את כל המוזמנים", "לא ראיתי דברים כאלו. אפילו לא בטלוויזיה", "מדובר על קוסם מצחיק, מפתיע ומעורר תדהמה". גם סלבס, כוכבי טלוויזיה ואפילו קוסם מפורסם וידוע חזו בפלא של סלומון והתאהבו במופע המדהים.

אם גם אתם עומדים בפני אירוע או חגיגה ומחפשים דרך לשדרג את האירוע ולהרים אותו לגבהים חדשים, צרו קשר עם אמן הטלפתיה שלא מפסיק להדהים ולהפתיע. אסף סלומון – לקסם של אירוע.

דילוג לתוכן