אחד האמצעים הטובים ביותר להחדרת מוצר חדש לשוק / קידום מוצר או העברת מסר שיווקי ללקוחות פוטניצאלים - הוא ע"י קסמים וטלפתיה..

הוכח כי באמצעות הקסם המסר יועבר טוב יותר כי הוא עובד על מספר חושים בו זמנית ולכן ייקלט ויחקק בזכרון האנשים..

במציאות של היום שישנם המון חברות שרוצים לקדם ולשווק את המוצר שלהם – אתם חייבים לבלוט! , אז יש לכם מוצר טוב ביד, קבלתם דוכן שממוקם במקום מעולה, מה עכשיו? צריך לעצור אנשים שיכנסו אליכם לדוכן, יראו את המצגת הקצרה של חברתכם וישאירו את הפרטים שלהם – מהתערוכה הזאת אתם צריכים לייצר הרבה "לידים" !!

אסף סלומון – הוא הפתרון עבורכם! אסף ניבא במשך שנתיים ברציפות בערוצי המדיה השונים את תוצאות הבחירות, משתתף באופן קבוע בתוכניות בערוצי הטלוויזיה , אסף מופיע במשך שנים על במות בארץ, כאמן חושים וכמנטליסט – המנבא את העתיד – וכיום אסף נחשב – כאמן מבטיח – מהמובילים בתחומו בארץ.

הוצאתם כסף רב על ביתן בתערוכה, קניתם מתנות לחלוקה.. אבל מפה ועד שאנשים דווקא יעצרו, יכנסו לביתן שלכם – הדרך רחוקה!הגעתם לתערוכה במטרה אחת – לשווק את המוצר ,לקדם אותו ולייצר "לידים".
אמן החושים והטלפתיה אסף סלומון המוכר לכם מפינתו השבועית בערוץ 2 - ישמח לסייע לכם להפוך כל אורח בתערוכה - ללקוח שישאיר פרטים – ומפה הדרך למכירה סלולה. אסף סלומון במהלך השנים האחרונות עזר לעסקים רבים ( חברות הייטק, תרופות וכ"ו) לקדם את המוצר שלהם בתערוכה אסף מביא לתערוכה את ניסיונו הבימתי – ואת ניסיונו הלימודי – אסף בעל תואר בכלכלה ומנהל עסקים עם התמחות בשיווק, משלב את 2 האלמנטים הללו יחד – ויצור עבורכם שיטה מנצחת להבאת לקוחות.. עם ניסיון של שנים בקידום מכירות בתערוכה – אסף ידאג שמסרי החברה אותם ברצונכם להעביר – יועברו כמסרים תת הכרתיים תוך כדי טלפתיה וקסמים ! בתערוכה – אתה צריך שהמוצר שלך יקבל תשומת לב ראוייה , אמן החושים והטלפתיה יפגש עם אנשי השיווק של החברה כחודש לפני התערוכה , ילמד על המוצר אשר ברצונכם לקדם, יבין את המסרים החשובים אותם ברצונכם להעביר, ויבנה קסמים, קטעי טלפתיה אשר ישלבו תוך כדי ביצוע הקסמים והטלפתיה. אסף יעמוד ליד הביתן שלכם – יעצור את הלקוחות, ידהים אותם – יצור באזזז – ומכאן הדרך למצגת הפרזנטציה שלכם , ולהשארת פרטי הלקוח – קבלת "ליד" – מאוד קצרה!