שבת בר מצווה - מופע על חושי מותאם אישית

יש לכם שבת בר מצווה? עם אסף סלומון זה יראה אחרת לגמרי!

שבת בר מצווה מתוכננת עם אסף סלומון היא שבת בר מצווה שעוד לא ראיתם. מדובר באמן קוסם ברמה מיוחדת, שאף אחד עוד לא חווה. המציאות מדברת מתוך עצמה, כולם נשארים פעורי פה מרוב הלם! – והכי חשוב לשבת בר מצווה – הכל בגדר ההלכה ותואם את דרישות הרבנים, כך שגם אם יש אורחים דתיים – הכל בסדר, אין חשש לחילול שבת!

שבת בר מצווה דתית
שבת בר מצווה דתית מאופיינת באוירה הולמת. האורחים המגיעים הם שומרי שבת וכשרות שכולם מחפשים תוכנית ייחודית שמתאימה דווקא להם. לא כל מה שמתאים לאוכלוסיה הכללית, מתאים גם לאנשים דתיים, וזה בדיוק היתרון הגדול של אסף סלומון שמארגן שבת בר מצווה דתית עם התאמה ספציפית למגזר הזה. התכנים והקסמים, הטלפתיה והאומנות הם בדיוק מה שהצבור הזה רוצה לראות. מתאים למבוגרים וילדים, עם המון שעשועים, טלפתיה וקסמים מענינים.

לעוד המלצות מוזמנים להציץ בגלרית ההמלצות בתחתית העמוד

שבת בר מצווה – מה זה אומר?
שבת בר מצווה של אסף סלומון הם הופעות בלתי רגילות עבור האורחים המוזמנים כולם. במהלך השבת חווים האורחים רגעים קסומים וטלפתיים – בלתי פוסקים ובלתי שגרתים בכלל. כחלק מהתוכנית "שומרת השבת" של אסף – אסף עובר בין השולחנות ומאפשר לכולם להנות מקטעי טלפתיה, מקסמי CLOSE-UP כאשר היתרון במעבר בין השולחנות – הכל מתבצע ממש מתחת לעיני, מעבר בין השולחנות נערך הן בסעודת שבת בערב והן בסעודת הבוקר. מעבר למופע בין השולחנות – אסף במה מופע על חושי – מופע טלפתיה שומר שבת – מופע זה נעשה בד"כ לאחר הסעודה במסגרת עונג שבת או מיד לאחר הקידוש בבוקר לאחר העליה לתורה – מופע טלפתיה מעין זה – הינו מופע סוחף אשר ישאיר את האורחים בהלם! ועוד במסגרת "שבת חתן" אסף בד"כ נוהג להיפגש עם חתן השמחה ולהכין אותו וללמד אותו מספר קסמים וקטעי טלפתיה – אותם הוא .. כן כן הוא – יבצע אל מול האורחים – דבר זה מוסיף לחתן ביטחון עצמי רב! ולסיום בזמן שההורים והחברים ישנים…אסף גם דאג לחלק הזה – אסף מרכז את כל הילדים לסדנת קסמים על חושית – במסגרתה אסף חושף את סודות הקסמים, בסיום הסדנה כל ילד מקבל ערכה הנושאת את תמונת חתן השמחה – מזכרת מיוחדת משבת קסומה.


בין המופעים ישנם מופעי קסמים, כאשר הילדים נוטלים חלק פעיל בהפעלה, תוך מתן דגש לחתן הבר מצווה שהוא יקבל את מלוא תשומת הלב שמגיע לו ביום המיוחד שלו. אסף משתמש עם הרבה אביזרים שעוזרים לו לממש את הקסמים והטלפתיה, כמו למשל קלפים, ואביזירים שאסף התאים במיוחד לצורך "שמירת השבת". במהלך האירוע הוא משתף את הקטנים והן את הגדולים, הופעות הקסמים מתאימים לכל הגילאים וכולם מרגישים שותפים.
הקסמים והטלפתיה של אסף סלומון
בסופו של דבר יוצאים האורחים מן השבת הזו מלאים בחויות מרתקות, לגמרי מרוצים ומרוגשים מן התוצאות. הם חשים כי כאן הרוויחו שבת נפלאה ונדירה מיוחדת במינה ומלאת שעשועים, כל זה עושה להם הרגשה מיוחדת ויופי של הנאה. אסף הוא אמן חושים נדיר, שמפעיל קסמים ומופעים איכותיים מאד, היתרון הגדול שהוא מארגן את המופעים בהתאמה לציבור הדתי וזה מתאים ביותר לאוכלוסיה הזו. בואו לחגוג אתנו בגדול והעיקר שיהיה במזל טוב והרבה חום!

כמה טיפים שלי לשבת בר מצווה מוצלחת:

דרשת בר המצווה

כזו שתכיל רעיון מעניין
שאהוב גם על נער בר המצווה עצמו,
כך הוא יוכל להעביר אותה בחשק
ולא ירגישו לאות במהלך הדרשה.

חדר האוכל

ברוב המקרים המשפחה המארחת
זוכה למקום משלה בבית ההארחה ,
השעות הם פרטיות ואין הפרעות
אם אין אפשרות כזו כדאי לבקש לפחות
לרכז את השולחנות במקום אחד שמור
וליצור שם "חדר אוכל" מלאכותי.

מזכרת מהשבת

מזכרות השבת החל מסידור וחומשים דרך ממתקים וכו'
הם עסק לא זול, כדאי לבחור משהו במסגרת התקציב לשבת אבל הכי חשוב –שיתאים לכמה שיותר אורחים.
אחד מהדברים שיצרתי אצלי בשבתות הם ערכות הקסמים שאני מחלק לחברי חתן הבר מצווה שקיבלו המון מחמאות ואני יודע שההשקעה שלי בהם השתלמה.

תפילות

אם רוב האורחים הם חובבי חזנות- מה טוב.
תעלו גם את סבא גרשון. אבל אם מדובר
במשפחות עם ילדים ברוך ה' שימו לב
לשעות התפילה ולאורכן. שהאורחים ירגישו
שהם גם באו לבית מלון ולא רק לבר המצווה.

[wonderplugin_gallery id="4"]