אמן חושים וטלפתיה אסף סלומון 5 טיפים חשובים לקראת שבת בר מצווה

5 טיפים חשובים לקראת שבת בר מצווה

הרעיון לקיים שבת בר מצווה במלון או בית הארחה דורש המון השקעה, אמנם, להשקעה הזו יש רווח עצום, אם ארגנתם את השבת נכון – נכונה לאורחים שבת מהנה שלא ישכחו הרבה זמן, רוב האחריות נופלת על כתפי המקום המארח עליו אתם סומכים שהאווירה, המזון , סידור החדרים והשירות- יהיו ברמה הגבוהה ביותר כדי שכל האורחים ירגישו שהם באו לחגוג וליהנות עם חתן בר המצווה.

אז ריכזתי פה כמה טיפים (יש באמת המון ואפשר לשלוח שאלות ולהתייעץ אם יש צורך) חשובים שכדאי לשים לב אליהם גם אם אתם בטוחים שארגנתם כבר הכל.

דרשת בר המצווה– לא קצרה מדיי אבל גם לא ארוכה. כזו שתכיל רעיון מעניין שאהוב גם על נער בר המצווה עצמו, כדי שהוא יוכל להעביר אותו בחשק ולא ירגישו לאות במהלך הדרשה. כדי לארגן דרשה כזו (אם מחליטים שהנער נושא אותה) יושבים עם הנער ובוחרים נושא שקרוב לליבו ומפתחים את הרעיון סביבו בעזרת פרשנים, כדאי לבחור אחד שמובן לכל אוזן ולהדגיש את דבריו.
חדר האוכל- ברוב המקרים המשפחה המארחת זוכה למקום משלה בבית ההארחה וזה נוח מאוד, השעות הם פרטיות ואין הפרעות במהלך הארוחה. אם אין אפשרות כזו כדאי לבקש לפחות לרכז את השולחנות במקום אחד שמור בחדר האוכל וליצור שם "חדר אוכל" מלאכותי לעיתים עם מחיצות שמקבלים או בצורה פתוחה אבל שהאורחים ירגישו שהם באו לאירוע שלכם..

מנחה שבת בר מצווה– גם דוד משה מצויין. אבל בתנאי שהוא אכן מעוניין לדבר ויודע לקצר ולדבר בצורה הומוריסטית ומעניינת , אל תכריחו אדם לדבר! זה יישמע בהתאם.. בהרבה מקרים בוחרים מנחה חיצוני לשבת , את המופע שיצרתי כאמן חושים וטלפתיה במיוחד לשבת בר מצווה אני עושה תוך כדי הנחיית האירוע מה שנותן לכם רווח כפול.. גם הציניים ביותר מרותקים למופע על חושי שמעלה להם המון שאלות במהלך השבת.

מזכרת מהשבת– מזכרות השבת החל מסידור וחומשים דרך ממתקים וכו' הם עסק לא זול, כדאי לבחור משהו במסגרת התקציב לשבת אבל הכי חשוב – שיתאים לכמה שיותר אורחים. שיהיה מקורי.. אחד מהדברים שיצרתי אצלי בשבתות הם ערכות הקסמים שאני מחלק לחברי חתן הבר מצווה שקיבלו המון מחמאות ואני יודע שההשקעה שלי בהם השתלמה.

תפילות– אם רוב האורחים הם חובבי חזנות- מה טוב. תעלו גם את סבא גרשון. אבל אם מדובר במשפחות עם ילדים ברוך ה' שימו לב לשעות התפילה ולאורכן. שהאורחים ירגישו שהם גם באו לבית מלון ולא רק לבר המצווה.. חשוב.:)

מאחל לכם המון מזל טוב והצלחה רבה. אשמח להנחות ולערוך את שבת בר המצווה שלכם בצורה על חושית ומיוחדת, לאחר ניסיון של שבתות רבות אני יכול לומר שיש תבנית מיוחדת לשבת מוצלחת ואשמח לחלוק אותה עמכם. הנה המספר האישי שלי

054-479-1411
אסף.

דילוג לתוכן