אמן חושים וטלפתיה אסף סלומון 8 עצות לבחירת קוסם למבוגרים

8 עצות לבחירת קוסם למבוגרים

במציאות של ימינו, כל העת יש לנו אירועים משמחים , (לעתים כמובן יש גם רגעים של עצב.)..אך בואו לרגע נתמקד באירועים משמחים.

אירועים משמחים אלו יכולים להיות אירועים פרטיים – כגון:  יום הולדת לבן הזוג, בר מצווה, יום הולדת לסבתא וכו.. או לחילופין אירוע משמח עסקי- ערב גיבוש לעובדים, הרמת כוסית לכבוד חג מסוים, השקת מוצר חדש וכו..

באירועים מסוג זה פרטיים ועסקיים כאחד מומלץ לקחת קוסם למבוגרים על מנת להדהים את הקהל ולעשות לכם אירוע שלא יפסיקו לדבר עליו.

במאמר זה מניסיוני כקוסם למבוגרים אנסה לסייע לכם ב:

8 טיפים מקצועיים איך לבחור קוסם למבוגרים מקצועי לאירוע שלכם!

1. ראשית בדקו עם עצמכם, כי אכן קוסם למבוגרים מתאים גם לאירוע שלכם , אם האירוע אותו תכננתם הינו אירוע מצומצם – יתכן ומופע טלפתיה של קוסם למבוגרים לא יתאים במדויק לאירוע זה, זה לא אומר שקוסם למבוגרים לא מתאים  – פשוט צריך לחשוב על המופע הקונספט הנכון, בקהל מצומצם לדוגמא מומלץ תוכנית הכוללת  קסמים וטלפתיה בהסתובבות – close up ולא מופע פרונטלי על במה מול כולם. לא כל קוסם למבוגרים עושה זאת, ולכן כדאי קודם כל לדעת סדר גודל כמות קהל שיהיה נוכח באירוע ואז לתאם ציפיות.

2. לאחר שהגעת למסקנה כי אכן קוסם למבוגרים – זה האדם שיהפוך לכם את האירוע למדהים – אל תתפשרו על חאפרים, ואל תתפשרו סתם על אנשים שמצאתם באינטרנט, חייבים לקבל המלצות! במנוע חיפוש google  – תמצאו המון תוצאות בחיפוש – "קוסם למבוגרים" – אך זכרו מעבר לחיפוש הסתמי, בקשו וחפשו המלצות ברשת, אם לא מצאם ברשת, בקשו מהקוסם ממליצים.

3. בדקו האם לקוסם זה שמתמחה באירועים למבוגרים – יש ניסיון רב בעמידה על במות, הופעות וכו.. אם יש לו ניסיון בטלויזיה גם מעולה, תמיד תוכלו לצפות בקטעים מהופעותיו השונות ביוטיוב וכו  – תוכלו להתרשם מאישיותו, מהופעותיו – כך גם תוכלו כבר לצפות למה שיהיה באירוע שלכם.

4. אל תתפתו להתרשם מהתרברבות של קוסם למבוגרים באתר בנוגע למה שעשה וכו…יתכן והאתר יהיה מרהיב מאוד, אך בפועל הופעתו דלה מאוד.  בקשו הוכחות בשטח, אם כי ככל שקוסם למבוגרים ותיק יותר יתכן שאכן מאוד מקצועי.

5.  סגרו מראש כמה שיותר מוקדם, קוסם למבוגרים שנחשב טוב ומקצועי  בד"כ עובד הרבה ותפוס. לכן אם אתם רוצים קוסם למבוגרים ברמה עם ניסיון עשיר –  כדאי לסגור מראש ולא לחכות לדקה 90.

6.    מחיר , אל תתפתו למחירים זולים בשוק – מן הסתם בחיפוש אתם יכולים להגיע לקוסם למבגורים שהמחיר שלו מאוד אטרקטיבי תיזכרו לפעמים מה זול  = יקר! לא כדאי לחסוך כמה שקלים ולהתבאס כל האירוע.

7. אל סגרו מופע של קוסם למבוגרים – ללא חוזה! ישנם הרבה פריטים שיכולים לגרום לאי נעימות אם לא יהיו כתובים – ודאו כי תאריך, מיקום, כמות קהל, סוג הפעילות ועוד דברים החשובים לכם רשומים במדויק.

8. כמו כל דבר בחיים – מה שקובע זה הלב… גם אם קיבלתם אינספור המלצות על קוסם למבוגרים ,, אך משהו מבפנים עוצר אתכם… אל תסגור אתו… תנו ללב שלכם להחליט… אם הלב שלכם מסרב  – לא לקחת בכוח.. חפשו קוסם למבוגרים אחר.

דילוג לתוכן