אמן חושים וטלפתיה
אסף סלומון מופיע בתחום הקסמים והטלפתיה כ-10 שנים, אסף חבר באגודת הקוסמים הישראלית ובאמ"י - ארגון אמני ישראל. כיום, אסף מופיע בפני ילדים ומבוגרים החל מהופעות פרטיות ועד לערוצי טלוויזיה שונים הופעת קלוז אפ (קסמי תקריב)וטלפתיה-קריאת מחשבות - אסף מפגין בהופעות אלו יכולת טלפתית מדהימה.ההופעה היא באינטראקציה מלאה עם הקהל
סוגי הופעות
הופעות למבוגרים
הופעות לנוער
שבתות בר מצווה ובת מצווה
חתונות
ימי הולדת
אירועים לארגונים וחברות
מנחה אירועים
Menu

אסף סלומון

אמן החושים שהדהים את כל המדינה כאשר ניבא מראש את תוצאות בחירות 2019

אמן חושים למגזר הדתי

ארגון אירוע רב משתתפים בעל אופי דתי יכול להיות משימה לא פשוטה. כאשר אנחנו מארגנים את אירוע משפחתי בעל אופי דתי כדאי לנו לארגן אותו כך שיהיו בו עניין והרבה מאוד הפתעות. אמן חושים למגזר הדתי יכול להפוך את האירוע הדתי שלנו להרבה יותר מעניין ומקורי. אסף סלומון הוא אמן חושים דתי שיש לו ניסיון רב בעריכת אירועים וקסמים לציבור הדתי.

כאיש דתי בעצמו אסף יודע לכבד את המסורת ולשזור בה מעשים על חושיים וקסמים מרתקים מאוד. ההופעה של אמן על חושי במיוחד למגזר הדתי יכולה לגרום לאנשים לחזק את האמונה שלהם ולהיווכח שאכן נסתרות הן דרכי האל.

אמן טלפתיה – הקסם שבשכחה

אמן טלפתיה שהוא גם אמן חושים יכול להיות הרבה יותר מעניין ומסקרן מאשר הופעה של זמר או של בדרן אחר. הופעות של אמן רב חושי מלאות בתחכום, רגשות והפתעות ובניגוד לדעה הרווחת  המחוות שהוא עושה בזמן ההופעה הן לא פשוטות ולא מיועדים לילדים בלבד אלא גם לאנשים מבוגרים. העניין שהקסם והמקוריות של האמנות העל חושית יכולים להפוך להיות נושא השיחה באירוע שלנו. מופע זה הוא מופע ייחודי מאוד, מעניין ויש בו הרבה מאוד רבדים ועומקים שונים שיכולים לפנות לעניין ולסקרנות של כל אדם בן כל גיל.

אמן חושים – לאירועים

הזמנה של אמן על חושי לאירוע יכולה להיות מעשה מקורי מאוד שיהפוך את האירוע שלנו לאירוע הרבה יותר יוקרתי ומעניין. חשוב מאוד שנברר מראש מה תכלול ההופעה של אמן העל חושי באירוע שלנו. כאשר האמן מנוסה וותיק הוא יכול להעניק הופעה הרבה יותר ייחודית שמותאמת אישית לכל אירוע.

התאמה אישית של מופע החושים לאירוע שלנו יכולה להפוך את האירוע לאירוע שיהיה הצלחה גדולה מאוד בקרב כל בני המשפחה והחברים שלנו ושעוד ידובר עליו במשפחה ובמעגל החברתי שלנו במשך שנים רבות בעתיד. מומלץ מאוד להזמין להופעה באירוע שלנו אמן בעל שם וכך להפוך את האירוע לאירוע הרבה יותר מפתיע וייחודי בו כולם יוכלו ליהנות ולמצוא מכנה משותף אחד עם השני.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Call Now Button
גלילה לראש העמוד
WhatsApp chat
דילוג לתוכן